Mistrzostwa Kadry BHP: Decydujące starcie o tytuł mistrza kadry BHP

W II edycji Mistrzostw Kadry BHP udział wzięło blisko 750 uczestników. Teraz o nagrody o łącznej wartości 20 tysięcy złotych będzie walczyć 30 uczestników z najlepszymi wynikami. Znaleźli się wśród nich eksperci i specjaliści, ale także pasjonaci, którzy na co dzień nie pracują w branży BHP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mistrzostwa Kadry BHP: Decydujące starcie o tytuł mistrza kadry BHP

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 maj 2016 15:54


Drugi etap konkursu potrwa od 23 do 30 maja, w tym czasie uczestnicy, za pomocą specjalnie wygenerowanego linku dostępu, mogą się zalogować i wypełnić test konkursowy. Oprócz 20 pytań zamkniętych, finaliści zmierzą się również z dwoma pytaniami otwartymi, które zostały przygotowane przez autorytety z dziedziny BHP. Odpowiedzi z tej części testu oceni komisja konkursowa złożona z przedstawicieli koalicjantów, Urzędu Dozoru Technicznego, Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, Pracodawców RP, Głównego Inspektoratu Pracy, Konfederacji Lewiatan oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

– W pierwszej edycji Mistrzostw Kadry BHP udział wzięło 431 osób, w tym roku otrzymaliśmy blisko dwukrotnie więcej zgłoszeń konkursowych. Spodziewaliśmy się, że zainteresowanie II edycją Mistrzostw Kadry BHP może być większe, ale tak duży wzrost przerósł nasze oczekiwania – mówi Andrzej Smółko, przewodniczący Koalicji Bezpieczni w Pracy, prezes CWS-boco Polska. - Oczywiście jest to dla nas ogromna radość i powód do dumy oraz dowód na to, że środowisko specjalistów branży BHP potrzebuje wyzwań i chętnie staje do rywalizacji – dodaje.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani na podstawie najwyższej liczby punktów, na które sumują się poprawne odpowiedzi z testu (40 proc. punktacji) oraz ocena przyznana przez komisję konkursową w zakresie rozwiązania studium przypadku (60 proc. punktacji). W przypadku pytania opisowego pod uwagę brane będą najlepiej dobrane narzędzia oraz najwłaściwiej uzasadniony sposób działania.

Zwycięzcy Mistrzostw Kadry BHP zostaną ogłoszeni 9 czerwca 2016 roku podczas uroczystej gali w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.