Miroslav Rakowski, były prezes T-Mobile sprzedaje piwo i buduje stok narciarski

Przez kilka lat zarządzał spółką T-Mobile w Polsce. W 2014 r. odszedł z firmy i zaczął rozkręcać własny biznes.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Miroslav Rakowski, były prezes T-Mobile sprzedaje piwo i buduje stok narciarski

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 lut 2016 13:11


Miroslav Rakowski, były prezes T-Mobile ponad rok temu porzucił korporacyjny świat i zajął się własnym biznesem. Jak mówi w rozmowie z Money.pl zajmuje się teraz sprzedażą... piwa.

- W Polsce mieszkam od wielu lat i jako rodowitemu Czechowi i piwoszowi, brakowało mi takiej restauracji. To był trochę taki czeski sentyment, bo w moim kraju takie miejsca są na każdym rogu. Kiedy odszedłem z korporacji, wreszcie znalazłem czas, by się tym zająć - tłumaczy dla Money.pl.

Tak właśnie powstał lokal Ceska. To jednak nie jedyna inwestycja Rakowskiego. Restaurację buduje również w Czechach, przy stoku, którym zarządza. Wraz z kolegami postanowił wykorzystać niezagospodarowaną górską przestrzeń - m.in. modernizuje ośrodek narciarski.

- To nie tylko stok, mamy też restaurację i ośrodek, który działa cały rok. To jest ciekawe miejsce na spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne. Liczę, że dzięki temu nie będzie to wyłącznie inwestycja sezonowa, a ośrodek narciarski będzie tylko przy okazji atrakcją - mówi w rozmowie z Money.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.