Microsoft robi selekcję uczestników konferencji. Ma tajemnice?

W tym tygodniu w Houston odbywa się wielka konferencja na którą zjeżdżają pracownicy firmy zajmujący się sprzedażą jej produktów i usługami. Microsoft "zbanował" jednak pracowników Google, Salesforce.com i VMware - oni nie mogą brać udziału ani w konferencji, ani w wydarzeniach jej towarzyszących.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Microsoft robi selekcję uczestników konferencji. Ma tajemnice?

PODZIEL SIĘ


Autor: Przegląd mediów/Business Insider

9 lip 2013 9:57


Informacje o nietypowym zachowaniu firmy podaje "Business Insider", sugerując, że firma zachowałaby się o wiele bardziej taktownie, gdyby pozwoliła zarejestrować się wszystkim zainteresowanym, ale tylko do niektórych wysłała odpowiedź odmowną - zważywszy na fakt, że zakaz uczestnictwa w konferencji dotyczy tylko trzech firm.

Pracownicy m.in. Oracle, Apple czy Amazon mogą się rejestrować. Zresztą konferencja nazywa się "Worldwide Partners Conference".

Jak donosi "Business Insider", Steve Ballmer - CEO Microsoftu, prawdopodobnie planuje w trakcie konferencji ogłosić ważne dla firmy zmiany organizacyjne, dotyczące pracy osób zajmujących się sprzedażą.

Pojawiły się również pogłoski o zwiększeniu władzy szefa Skype`a - Tony`ego Bates`a, szefa Windows Phone`a - Terry`ego Myerson, szefowej Windowsa - Julie Larson-Green oraz większej władzy Satya Nadella, szefa Server and Tools.

Co tak naprawdę kombinuje Steve Ballmer okaże się prawdopodobnie w czwartek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.