Królowa Elżbieta II szuka specjalisty ds. mediów społecznościowych

Brytyjska królowa Elżbieta II poszukuje specjalisty ds. mediów społecznościowych, który poprowadzi m.in.  jej konto na Facebooku czy Twitterze.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Królowa Elżbieta II szuka specjalisty ds. mediów społecznościowych

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 kwi 2016 12:22


W ubiegłym roku brytyjska królowa szukała szofera, który miał pracować przez 48 godzin w tygodniu, o różnych porach dnia. W zamian zaproponowano mu 33 dni urlopu oraz wynagrodzenie w wysokości 24 tys. funtów rocznie. Szofer królowej mógł liczyć również na darmowe posiłki.

Tym razem Elżbieta II szuka specjalisty ds. mediów społecznościowych - head of digital engagament. Podobnie jak w przypadku szofera, osoba zajmująca się mediami będzie miała do dyspozycji 33 dni urlopu. Kuszące są również zarobki - 55 tys. funtów rocznie.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest to praca 24 godziny na dobę. Do obowiązków pracownika należeć będzie prowadzenie wszystkich kont królowej, m.in. na Facebooku, Twitterze, a także na YouTube oraz aktualizacja strony internetowej internetowej.

Praca dla brytyjskiej królowej to nie lada wyzwanie. Jednym wpisem na Facebooku czy Twitterze można wywołać niemały skandal, a nawet skutkować utratą pracy.

Niektórzy już się o tym przekonali: 140 znaków wystarczy, by zostać zwolnionym. Oni stracili pracę przez Twittera

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.