Kontrolerzy biletów pobili pasażerów w katowickim tramwaju

Kontrolerzy biletów w jednym z katowickich tramwajów użyli wobec pasażera siły fizycznej. Gdy dziewczyna poszkodowanego stanęła w jego obronie, została kopnięta w brzuch. Jaki był powód agresji kontrolerów?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kontrolerzy biletów pobili pasażerów w katowickim tramwaju

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 sie 2014 10:09


Jak donosi „Dziennik Zachodni” dwójka pasażerów tramwaju nie posiadała biletów. - Mieszkamy w pobliżu, więc poprosiliśmy tylko, byśmy mogli wspólnie z kontrolerami wysiąść na przystanku, gdzie mogą nas spisać, a w razie potrzeby wezwać policję dla potwierdzenia danych. Usłyszeliśmy jednak, że musimy jechać na zajezdnię do Milowic - opowiada w rozmowie z „DZ” poszkodowana kobieta.

Czytaj też: Pogryzienia i złamania - niebezpieczny zawód kontrolera biletów

Wtedy też kontrolerzy zaczęli popychać i szarpać mężczyzną bez biletu. Gdy jego partnerka stanęła w jego obronie, także padła ofiarą agresji kontrolerów - została kopnięta kolanem w brzuch.

Na zdarzeniu ucierpieli także inni pasażerowie. - Zachowywali się chamsko i brutalnie. Choć ja nie miałam nic wspólnego z tym zajściem, to także zostałam popchnięta przez kontrolera - mówi jeden ze świadków zdarzenia na łamach „DZ”.

Z kolei inni podróżni spóźnili się do pracy, ponieważ z powodu incydentu został wstrzymany ruch czterech tramwajów w okolicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.