Jarosław Kaczyński na emeryturze chce mieć rodeo i... hodowlę byków

Jarosław Kaczyński, szef partii Prawo i Sprawiedliwość chciałby na emeryturze mieć własną hodowlę byków i rodeo.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jarosław Kaczyński na emeryturze chce mieć rodeo i... hodowlę byków

PODZIEL SIĘ


Autor: GP

8 cze 2016 13:10


W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" lider partii Prawo i Sprawiedliwość rozmawiał o swoich planach emerytalnych. Mający 67 lat Kaczyński zdradził, że jest wielkim fanem byków.

- Z podziwem oglądam osoby ujeżdżające byki - mówi. - To naprawdę wielka sztuka utrzymać się przez dłuższą chwilę na tak wierzgającym zwierzęciu. Trzeba być do tego bardzo wytrzymałym, mieć sporą siłę i dużo ćwiczyć - dodaje.

Kaczyński nie jest znany z wylewnego opowiadania o swoim życiu prywatnym, a już na pewno nie o osobistych pasjach. Liczy, że gdy aktywna polityka wskaże mu, że jego kariera polityczna dobiegła końca, będzie mógł założyć hodowlę byków i własne rodeo.

- Oglądam transmisje z rodeo późno w nocy. Dopiero o trzeciej kładę się spać. Wcześniej nie potrafię. Mam to w genach po moim ojcu. Patrzę wtedy z podziwem na osoby ujeżdżające byki - opowiada prezes PiS.

Polityk nie jest pewny kiedy odejdzie na emeryturę. Formalnie już może pobierać świadczenie, ale jako poseł i aktywny polityk jeszcze tego nie robi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Joanan 2016-06-10 15:03:12

nie bardzo ciekawy artykuł, naprawdę

beta 2016-06-08 14:40:58

a teraz wyobraźcie sobie jak Jarosław o tym mówi. serio idziecie za se?