HR-owcy inspirują do działania

Pracuj.pl rozpoczął właśnie nietypowy konkurs dla całej branży HR. Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej można nie tylko dzielić się inspirującymi cytatami, ale wygrywać je również w formie designerskich obrazków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

HR-owcy inspirują do działania

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 paź 2013 16:04


Co motywuje do pracy? Pierwsza odpowiedź na tak postawione pytanie: wynagrodzenie, dodatki pozapłacowe i benefity. Z pewnością tak, ale co sprawia, że pracujemy z pasją, że dostrzegamy w naszej pracy sens, że chcemy wciąż się rozwijać?

Najnowsza inicjatywa Pracuj.pl zachęca do poszukania własnego źródła inspiracji. Konkurs ma na celu przede wszystkim zachęcić do refleksji nad tym, co sprawia, że praca daje nam długotrwałą satysfakcję.

Dlaczego konkurs jest dedykowany specjalistom HR? Ponieważ to oni w swojej codziennej pracy poszukują ambitnych wyzwań, a przy tym muszą się mierzyć z czasochłonnymi, rutynowymi zadaniami.

- Według Raportu Pracuj.pl „HR-owca portret własny" najbardziej angażujące, pochłaniające czas czynności to spotkania z kandydatami (63 proc.) oraz selekcja aplikacji (23 proc.). Chcemy przypomnieć, jak wielką moc mają słowa, szczególnie te maksymy, które zostały wypowiedziane przez wybitne osobowości - mówi Martyna Kosakowska, koordynator konkursu z Grupy Pracuj.

Motywem przewodnim kampanii są właśnie inspirujące sentencje wypowiedziane przez autorytety, ikony oraz wybitne postaci takie jak Albert Einstein czy Mark Twain.

Kampania potrwa cały październik. Na stronie internetowej będzie można zamieszczać swoje ulubione „motywatory" oraz głosować na najlepsze propozycje. Co tydzień, 3 osoby, które wpiszą najbardziej cenione przez siebie hasła i które zdobędę najwięcej głosów wśród internautów otrzymają wybraną przez siebie sentencję oprawioną w ramkę oraz atrakcyjnie zilustrowaną, gotową do powieszenia nad biurkiem.

- Wierzymy, że można pracować tak, by opisując swoją karierę zawodową mogło się przytoczyć słowa Thomasa Edisona, który twierdził, że nie przepracował w życiu ani jednego dnia, ponieważ wszystko co robił było przyjemnością - dodaje Martyna Kosakowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.