Grupa PTWP lepsza od TVN. Siódme miejsce w rankingu mediów internetowych

6
Grupa PTWP lepsza od TVN. Siódme miejsce w rankingu mediów internetowych Grupa PTWP zajęła 7. miejsce wśród biznesowych mediów internetowych w badaniu Megapanel PBI/Gemius. /fot. PTWP
Portale należące do Grupy PTWP (m.in. PulsHR.pl) zanotowały w październiku rekordową liczbę użytkowników i odsłon. Pozycję Grupy potwierdzają także najnowsze wyniki badania Megapanel PBI/Gemius.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grupa PTWP lepsza od TVN. Siódme miejsce w rankingu mediów internetowych

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 gru 2015 10:07


W październiku, w najbardziej reprezentatywnym badaniu mediów internetowych, Grupa PTWP awansowała na 7. miejsce w kategorii biznesowej, wyprzedzając tym samym m.in. Grupę TVN czy Gremi Business Communication (wydawcę m.in. "Rzeczpospolitej"), notując jednocześnie swój najlepszy historyczny wynik w tym rankingu.


Na historyczne wyniki branżowych serwisów wpływa jakość i kompleksowość oferowanej treści, a także integrowanie wyglądu, funkcjonalności oraz zawartości merytorycznej witryn ze zmianami zachodzącymi w poszczególnych sektorach gospodarki.

– Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych informacji, materiałów i analiz po to by się wyróżniać i nie tracić zainteresowania użytkowników – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP – Konsekwentnie, w każdym z segmentów rynku, w którym działamy, dbamy o precyzyjnie dopasowane, dedykowane treści i kierujemy je oddzielnymi kanałami. Coraz większa specjalizacja przynosi coraz lepsze skutki – dodaje.

W październiku br. rekordowe liczby unikalnych użytkowników oraz odsłon odnotowały należące do Grupy PTWP portale: pulshr.pl, dlahandlu.pl, housemarket.pl, infoDENT24.pl, parlamentarny.pl, rynekaptek.pl, portalpozywczy.pl, rynekzdrowia.pl oraz sadyogrody.pl.

Więcej czytaj tutaj.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.