PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

GoldenLine pokazało zdjęcia z nowego biura. Jest kolorowo i dizajnersko

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 26 lip 2019 15:40

Polski serwis rekrutacyjny GoldenLine pochwalił się zdjęciami z nowego biura. Zapowiada też dalszy ciąg zmian.

GoldenLine pokazało zdjęcia z nowego biura. Jest kolorowo i dizajnersko
- Mamy do dyspozycji pięknie miejsce, w którym czujemy się wygodnie i swobodnie - możemy przeczytać na ich profilu. (fot. Facebook/Rekrutuj z GoldenLine)
REKLAMA

Kolorowe, dizajnerskie kanapy, dużo naturalnych elementów oraz zieleń. Tak wygląda nowe biuro serwisu rekrutacyjnego GoldenLine. Firma na swoim profilu na Facebook pochwaliła się zdjęciami. Tak też zapowiada kolejne zmiany.

- Mamy do dyspozycji pięknie miejsce, w którym czujemy się wygodnie i swobodnie - możemy przeczytać na ich profilu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

GoldenLine jest serwisem rekrutacyjnym, który daje kandydatom możliwość stworzenia profilu zawodowego, otrzymania referencji od współpracowników i dostarcza opinii o pracodawcach. Firmom umożliwia dotarcie do pracowników za pośrednictwem różnorodnych narzędzi, a także wsparcie w zaprezentowaniu się kandydatom w transparentnej formie.

Jak pokazują dane GoldenLine, największą grupą zawodową w serwisie są osoby w wieku 25-34 lata. Spośród 2,7 mln użytkowników (dane na koniec 2018 roku, obecnie portal ma 2,8 użytkowników), którzy dodali informację o wieku na swoim profilu zawodowym, 39 proc. mieści się w tym przedziale wiekowym. Na drugim miejscu znalazły się osoby w wieku 34-44 lata (36 proc.), z kolei na trzecim użytkownicy w wieku 45-54 (12 proc.). Ponad 10 proc. całej bazy kandydatów stanowią osoby w wieku studenckim.

Największa liczba użytkowników serwisu zamieszkuje województwo mazowieckie (26 proc.). Na drugim miejscu pod względem liczebności profili zawodowych znalazło się województwo śląskie (10 proc.), a na trzecim - małopolskie (9 proc.użytkowników). Na kolejnych pozycjach znalazły się województwa dolnośląskie (8 proc. ) oraz wielkopolskie (8 proc.).

Za ich pośrednictwem pracowników szukają m.in. takie firmy jak ABB, Lidl Polska, Newag, PKP Intercity, Budimex czy Polfarmex.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: GoldenLine pokazało zdjęcia z nowego biura. Jest kolorowo i dizajnersko

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA