Ewa Minge chce zająć się coachingiem

• Ewa Minge wkrótce zadebiutuje w roli coacha.
• Jako mówca motywacyjny chce pomagać ludziom uwierzyć w siebie i przekonać ich, że nigdy nie jest za późno na odniesienie sukcesu i realizowanie swoich marzeń.
• Projektantka uważa, że na sukces składa się nie tylko dobrze rozwijająca się kariera zawodowa, lecz także udane życie rodzinne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewa Minge chce zająć się coachingiem

PODZIEL SIĘ


Autor: Newseria

26 wrz 2016 12:12


Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym Ewa Minge doświadczyła nie tylko sukcesów, lecz także porażek. Za mąż wyszła jako 21-latka, po 13 latach małżeństwa, w którym doświadczyła przemocy psychicznej, zdecydowała się jednak na rozwód. Rozstanie z mężem kosztowało ją utratę domu – zachowała jedynie firmę, którą założyła jeszcze jako studentka. Sama wychowywała dwóch synów, otrzymując jedynie niewielkie alimenty od byłego męża. Projektantka twierdzi, że jej przeszłość to historia kobiety, która w pewnym momencie miała odwagę, by przeciwstawić się tyranii i pójść swoją drogą.

– Historia kobiety, która wyszła z domu z jedną torebkę, dowodem i paszportami synów, która zostawiła sobie z potężnego majątku, który sama stworzyła, malutką firmę, gdzie tak naprawdę na prowincji nie miała ta firma żadnej wielkiej wartości, i zaczęła realizować swoje marzenia – mówi Ewa Minge.

Czytaj też: Patricia Kazadi: Kobiety w biznesie mają trudniej

Projektantka zaczęła się wówczas realizować nie tylko zawodowo. Twierdzi, że spełniała również marzenia o byciu dobrą matką i córką. W wywiadach wielokrotnie podkreśla, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Bardzo przeżyła śmierć matki, którą do dziś uważa za swoją najlepszą przyjaciółkę, oraz ciotki, również chorej na nowotwór. Projektantka z oddaniem opiekowała się obiema kobietami w czasie choroby.

– Kiedy chorowała mojej mamy siostra, która nie miała dzieci, musiałam zostawić wszystko i jechać do niej, na drugi koniec świata, by przez miesiąc, nie wiedząc, że to jest jej ostatni miesiąc, ani nie wiedząc, czy on będzie trwał miesiąc, czy on będzie trwał dwa, mając ludzi, mając firmę, mając dzieci – mówi Ewa Minge.

Projektantka uważa, że nie można oddzielić pracy zawodowej od innych ról społecznych. Zwłaszcza kobiety powinny być zarówno pracownicami, jak i matkami, żonami, córkami i przyjaciółkami. Jej zdaniem człowiek, którzy postawił w życiu wyłącznie na karierę, jest skupiony tylko na pracy i nie ma rodziny ani przyjaciół, nie może mówić, że odniósł w życiu sukces.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.