×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Egzaminatorzy wracają do pracy. Znowu można zdawać na prawo jazdy

  • Autor: PAP/JP
  • Opublikowano: 11 lip 2022 13:07

W poniedziałek wszyscy egzaminatorzy z Pomorskich Ośrodków Ruchu Drogowego w Gdańsku i Gdyni, którzy w ubiegłym tygodniu byli na zwolnieniu lekarskim, wrócili do pracy. Dyrektor PORD Roman Nowak przekazał, że egzaminy odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Egzaminatorzy wracają do pracy. Znowu można zdawać na prawo jazdy
Egzaminy na prawo jazdy odbywają się zgodnie z harmonogramem(fot. Shutterstock)
REKLAMA

"Wszyscy pracownicy, którzy zachorowali w ubiegłym tygodniu, wyzdrowieli i powrócili do pracy" - powiedział dyrektor Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku Roman Nowak.

Wskazał, że 20 egzaminatorów w ubiegły poniedziałek przedstawiło zwolnienia lekarskie. "W środę do pracy w ośrodkach w Gdańsku i Gdyni powróciło 3 egzaminatorów, a w czwartek kolejnych 8. W ten poniedziałek do pracy powrócili już wszyscy, którzy chorowali" - dodał Nowak.

Egzaminy w gdańskim i gdyńskim ośrodku odbywają się zgodnie z harmonogramem. Osoby, którym z powodu nieobecności egzaminatorów egzamin przepadł, będą miały wyznaczone nowe terminy. "Będziemy realizować takie egzaminy w najbliższe niedziele. Priorytet będą miały osoby, które nie przystąpiły do egzaminu" - tłumaczył Nowak.

Dodał, że Pomorskie Ośrodki Ruchu Drogowego od dwóch lat przeprowadzają egzaminy praktyczne i teoretyczne również w niedziele ze względu na dużą liczbę osób chcących podejść do egzaminu. Przychodzi nawet 100 osób.

Oddział w Chojnicach i w Słupsku działają bez zakłóceń.

Egzaminatorzy z całej Polski protestowali od poniedziałku. Większość z nich przebywała na zwolnieniach lekarskich lub na urlopach. Uczestnicy akcji zgłaszali postulaty dotyczące spraw finansowych oraz systemowych zmian w organizacji i zasadach egzaminowania.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Egzaminatorzy wracają do pracy. Znowu można zdawać na prawo jazdy
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA