×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

EEC Liderzy Przyszłości na Wschodnim Kongresie Gospodarczym

Było głośno, rockowo, rajdowo, sportowo a na koniec wzruszająco i motywująco – tak w wielkim skrócie można opisać kolejną edycję wydarzenia EEC Liderzy Przyszłości na Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku.

EEC Liderzy Przyszłości na Wschodnim Kongresie Gospodarczym
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Projekt EEC - Liderzy Przyszłości, inicjatywa Grupy PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, ma kreować i promować aktywną postawę obywatelską wśród młodych ludzi. Projekt współorganizowany jest przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.

• Promocji wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości służą organizowane w ramach Kongresu spotkania i dyskusje z praktykami biznesu.

• W tym roku wśród nich znaleźli się: Paweł Małaszyński, Klub Jagiellonia Białystok, Jarosław Kazberuk – kierowca i pilot rajdowy oraz Mariusz Kędzierski. 

O swoich inspirujących inicjatywach i doświadczeniach opowiadali uczniom szkół ponadgimnazjalnych w Białymstoku artysta i mówca motywacyjny, który urodził się bez rąk, kierowca rajdowy i trener judo, utytułowany klub piłkarski, zespół rockowy koncertujący w kraju i zagranicą.

Projekt EEC - Liderzy Przyszłości, inicjatywa Grupy PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, w tym roku odbyła się po raz trzeci. Jej celem jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życiu publicznym. Promocji wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości wśród młodzieży służą organizowane w ramach Kongresu spotkania i dyskusje z praktykami biznesu.

Fot. PTWP
Fot. PTWP

Jako pierwszy wystąpił Paweł Małaszyński z zespołem Cochise.  Artyści zespołu w składzie: Paweł Małaszyński – wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek  Jasiński – bas, Adam Argon Galewski – perkusja, grają muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grunge'u. Grupa powstała w 2004 roku w Białymstoku, od tego czasu zagrała kilkaset koncertów  oraz nagrała cztery studyjne albumy, wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind. Najciekawsze wydarzenia koncertowe, w których uczestniczył Cochise, to Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Impact Festival. Zespół kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), a w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock. W lutym 2018 będzie miała miejsce premiera piątej płyty Cochise, zatytułowanej „Swans&Lions”.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: EEC Liderzy Przyszłości na Wschodnim Kongresie Gospodarczym

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA