Cinkciarz.pl otwiera biuro w Londynie i wysyła pieniądze...do stratosfery

Cinkciarz.pl to pierwsza polska firma finansowa, która otworzyła międzynarodowe biuro w Londynie - finansowym centrum świata.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Cinkciarz.pl otwiera biuro w Londynie i wysyła pieniądze...do stratosfery

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

8 paź 2013 11:34


- Znaleźliśmy się w towarzystwie największych banków inwestycyjnych i instytucji finansowych, takich jak: Bank of America, Goldman Sachs, Deutsche Bank i wielu innych - mówi Kamil Sahaj, menedżer marketingu w Cinkciarz.pl.

- Posiadamy na Wyspach Brytyjskich liczną grupę klientów. Dzięki otwarciu biura w londyńskiej dzielnicy City jesteśmy jeszcze bliżej nich - dodaje.

Użytkownicy Cinkciarz.pl otrzymają możliwość wysyłania pieniędzy na konto w Londynie, co skróci czas przelewów oraz istotnie obniży koszty.

- Obecnie trwa rekrutacja do naszego londyńskiego biura. Szukamy osób ambitnych i kreatywnych - mówi Kamil Sahaj.

Cinkciarz.pl to również firma, która w ramach swojej inicjatywy kantoru internetowego zorganizowała misję kosmiczną. W jej ramach balon stratosferyczny z amerykańskim dolarem, euro i brytyjskim funtem na pokładzie wzniósł się na wysokość 30 km nad poziomem morza.

Eksperyment pozwoli sprawdzić, jak waluty radzą sobie w warunkach ekstremalnego zimna i próżni panujących w kosmosie, ale przede wszystkim pokaże, że Cinkciarz.pl ze swoją ofertą trafi wszędzie - nawet do stratosfery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Rygorek 2016-04-09 16:57:56

Rozbudowuje się, a z tego co wiem problemów ma coraz więcej. teraz też jest afera: tvn24bis.pl/pieniadze,79/cinkciarz-opoznienia-w-realizacji-transakcji,633933.html. Moim zdaniem znacznie lepszą alternatywą jest ekantor.pl