Chciałbyś wylać kubeł zimnej wody na prezesa? Jest na to sposób

W internecie pojawiło się sporo filmików, które pokazują znanych ludzi ze świata biznesu wylewających na siebie wiadra lodowatej wody. O co chodzi?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Chciałbyś wylać kubeł zimnej wody na prezesa? Jest na to sposób

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

21 sie 2014 10:25


Jak pisze "Puls Biznesu", akcja "Ice Bucket Challenge" ma na celu podniesienie świadomości o stwardnieniu zanikowym bocznym (ALS), na które cierpi m.in. znany astrofizyk Stephen Hawking.

Akcja polega na tym, że osoba, która otrzyma wyzwanie ma do wyboru: wylać na siebie wiadro zimnej wody lub zasilić konto ALS Association, amerykańskiej organizacji zbierającej fundusze na walkę z tą chorobą.

Ten kto podejmie rękawicę może zaś wytypować kolejne osoby, które mają dobę na wykonanie zadania - pisze "PB". Wielu uczestników nie poprzestaje jednak na chwyceniu tylko za wiadro, ale równocześnie sięga też do portfela i wspiera batalię z ALS.

Poniżej przedstawiamy filmik, który pokazuje jak zimną wodą polewa się sam Bill Gates, który został nominowany przez Marka Zuckerberga.Lodowatą wodą oblewają się praktycznie wszyscy, nie tylko biznesmeni. Niedawno aktor Vin Diesel rzucił wyzwanie samemu Władimirowi Putinowi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.