Ateista zbija kokosy na sprzedaży... Biblii

Wszystko zaczęło się od kolacji w rodzinnym gronie, kiedy to Trevor McKendrick dowiedział się, że jeden z jego krewnych zarabia od 8 do 10 tys. dolarów miesięcznie na sprzedaży mobilnych aplikacji. Wtedy postanowił poszukać w branży miejsca również dla siebie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ateista zbija kokosy na sprzedaży... Biblii

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 lut 2015 11:44


Trevor McKendrick postanowił znaleźć aplikacje, które już istniały, ale miały za słaby potencjał, żeby się sprzedać. I tak trafił na Biblię w hiszpańskim wydaniu. Kiedy stworzył jej wersję audio, aplikacja zaczęła się sprzedawać jak świeże bułeczki, a Trevor zaczął zarabiać 100 tys. dolarów rocznie.

- Nie mogłem uwierzyć, że to przynosi takie dochody. Poświęcałem na ten biznes średnio godzinę w miesiącu - powiedział McKendrick w jednym wywiadzie.

To brzmi prawie jak cud. Sprzedaż Biblii idzie Trevorowi znakomicie, chociaż on sam nie wierzy w ani jedno słowo, które jest w niej zawarte, ponieważ jest ateistą...

Zarobione pieniądze Trevor inwestuje właśnie we własną firmę. Mimo, że czasem dopada go poczucie winy, że rozpowszechnia Biblię, której treść sam odrzuca, nie zamierza zrezygnować z dotychczasowej działalności. To zbyt dochodowy interes.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Janusz 2015-02-05 10:55:13

Słusznie czyni - rżnąć głupków na ich głupocie.