A jak ty się bawisz w pracy?

Świetnie się bawić w czasie pracy? Czy to w ogóle możliwe? Jak się okazuje - tak. Zjeżdżalnie w biurze, strzyżenie owiec czy wypas gęsi - to niektóre propozycje firm na odstresowanie pracowników, które przytacza weblog.infopraca.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

A jak ty się bawisz w pracy?

PODZIEL SIĘ


Autor: DB

25 lut 2013 14:55


Firmy chcą, aby ludzie intensywnie pracując, także się dobrze bawili. Niektóre pomysły pracodawców są bardzo interesujące...
 
21 listopada to święto firmowe w tajwańskiej firmie produkujacej bieliznę. Pracownicy przychodzą w tym dniu do pracy w samej bieliźnie. Warto dodać, że 9 na 10 zatrudnionych osób to kobiety. 
 
Z Tajwanu przenieśmy się do Stanów Zjednoczonych. Tam pracownicy firmy Inventionland z Pittsburga mają konsole do gry i pokoje multimedialne. Ale to mało. Oni mogą też przemienić się na przykładów w piratów czy Alicję z Krainy Czarów. 
 
WOW to z kolei pomysł na rozbawienie pracowników w TD Banku. Jeśli pracownik jest bardzo pracowity - może liczyć na niespodziankę. Przyjeżdza do niego na przykład śpiewający telegram w postaci pracowników przebranych za wróżki i krasnoludki.
 
Z kolei pracownicy londyńskiego oddziału Red Bulla mają w swoim biurze zjeżdżalnię. Na oryginalny pomysł wpadli w biurach Chiswick Park. W czasie przerwy pracownicy mogą przystrzyć owcę.
 
Z innych ciekawych pomysłów - Twitter proponuje na upalne dni zimne ręczniki chłodzące, a amerykański oddział Ogilvy kupił swoim pracownikom rowery, by jeździli nimi do pracy. Podobno ci, którzy tak robią, są bardziej uśmiechnięci. 
 
Na pewno do śmiechu nie było natomiast pracownikom jednej z rzymskich agencji nieruchomości. Tam w ramach relaksu szef zafundował im spacer po rozżarzonych węglach. Skończyli na pogotowiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.