5 zawodów o których będzie głośno

Teraz jeszcze o nich nie słychać, ale za chwilę będzie o nich głośno. O tych profesjach warto pomyśleć już teraz.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

5 zawodów o których będzie głośno

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

10 kwi 2013 10:30


Grupa Pracuj wytypowała na swoim blogu zawody, które będą w najbliższym czasie cieszyć się dużą popularnością. Wśród nich:

Content designer

Firmy na potęgę zakładają swoje profile na Facebooku, twittują i tworzą kanały na YouTube. Ktoś musi się zająć zapełnianiem ich treśćią - można przeczytać na blogu pracuj.pl.

Bloger

Najpopularniejsze blogi w Polsce to te kulinarne. Dobrze radzą sobie też modowe i technologiczne. Twórcy strony Kotlet.tv przyznali w mediach, że rzucili pracę w korporacji i dziś żyją dzięki swojej stronie. Zyski czerpią m.in. z reklam i lokowania produktów.

Specjalista od nowoczesnych technologii

Cloud computing otwiera przed specami od IT nowe możliwości. Na topie w branży będą również przez dłuższy czas spece zajmujący się technologiami mobilnymi.

Trendsetter

Być uosobieniem marki to niezła fucha. Firma dba o wygląd trendsettera, wyposażając go w modne ciuchy czy gadżety. Trendsetter zaś „bywa w towarzystwie" i zachowuje się tak, by ludzie mu zazdrościli i go naśladowali - informuje pracuj.pl.

Sex coach

W Stanach Zjednoczonych są już instruktorzy seksu, którzy obserwują zbliżenie seksualne i podpowiadają, co zrobić, by mieć w łóżku więcej przyjemności. W Polsce to na razie nisza. Jest więc pole do popisu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.