PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Prezes Skanska Commercial Development Europe wróciła do pracy po macierzyńskim. "Planowanie jest bardzo istotne"

- Co dalej? Jak będę pracować po urlopie macierzyńskim? Już widzę, że planowanie jest bardzo istotne. Wiele rzeczy, z pozoru niemożliwych, staje się możliwymi do wykonania, gdy zostaną dobrze zaplanowane - pisze Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezes spółki Skanska Commercial Development Europe na Europę Środkowo-Wschodnią, która właśnie wróciła do pracy po rocznej przerwie.

Prezes Skanska Commercial Development Europe wróciła do pracy po macierzyńskim. "Planowanie jest bardzo istotne"
Adobe Stock
  • Katarzyna Zawodna-Bijoch stoi na czele spółki Skanska Commercial Development Europe.
  • Odpowiada za strategię i działalność firmy w obszarze inwestycji biurowych na terenie szybko rozwijających się rynków - Czech, Węgier, Rumunii czy Polski.
  • Po rocznym urlopie rodzicielskim właśnie wróciła do pracy. Na LinkedIn zdradziła, jak planuje połączyć zarządzanie firmą działającą na terenie czterech krajów z byciem mamą dwójki dzieci.

- Moi koledzy pytają mnie, jak to jest wrócić. Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa, uwielbiam swoją pracę, z drugiej niezwykle trudno było zmienić przyzwyczajenia z ostatniego roku spędzonego z rodziną. Wciąż szukam satysfakcjonującej odpowiedzi na pytanie: jak być jednocześnie CEO i zupełnie nową mamą - w artykule opublikowanym na LinkedIn pisze Katarzyna Zawodna-Bijoch.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Opisując swoje doświadczenia z ostatnich 12 miesięcy, nie tylko chciała odpowiedzieć na nurtujące wielu pracowników pytania dotyczące tak dużej zmiany w życiu zawodowym, ale też oficjalnie przywitać się z osobami, które na popularnym wśród kadry zarządzającej portalu tworzą jej zawodową społeczność. Wpis okazał się również okazją do podziękowania współpracownikom z firmy za wykonanie świetnej pracy w czasie jej nieobecności.

Co ważne, w firmie zastosowano nietypowy podział władzy. Zadania Zawodnej-Bijoch w sumie zostały podzielone pomiędzy cztery osoby - Thomasa Henrikssona, Arkadiusza Rudzkiego, Marcina Łapińskiego, Aurelię Lucę. Jednak każda z nich pełniła funkcję dyrektora generalnego przez kwartał.

Czytaj więcej: Urlop rodzicielski i pozostałe prawa pracujących mam. Zobacz praktyczny poradnik

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Prezes Skanska Commercial Development Europe wróciła do pracy po macierzyńskim. "Planowanie jest bardzo istotne"

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Zeghar 2019-09-19 21:36:02

    No tak, pokazywać jak pani prezes łączy pracę z macierzyństwem... Jak mówił klasyk - normę stanowi ogół, a nie margines.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA