PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Hendrik Nogai i Vatnak Vat-Ho w zarządzie Ryvu Therapeutics

Dr Hendrik Nogai oraz Vatnak Vat-Ho zostali powołani do zarządu Ryvu Therapeutics na stanowiska odpowiednio Chief Medical Officer oraz Chief Business Officer. Ryvu Therapeutics to spółka biotechnologiczna notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).

Hendrik Nogai i Vatnak Vat-Ho w zarządzie Ryvu Therapeutics
Ryvu Therapeutics to firma biotechnologiczna, siedziba spółki znajduje się w Krakowie (fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • Ryvu Therapeutics to firma biotechnologiczna, rozwijająca nowe terapie z obszaru onkologii. Siedziba spółki znajduje się w Krakowie.
  • Dr Hendrik Nogai jest dyplomowanym lekarzem medycyny w dziedzinie hematologii i onkologii. Od lutego 2022 r. jest odpowiedzialny za kliniczny rozwój projektów Ryvu w zakresie medycznym i regulacyjnym.
  • Vatnak Vat-Ho posiada niemal 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze farmacji, biotechnologii i rynków kapitałowych. Karierę zaczął od pracy dla banków inwestycyjnych i globalnych funduszy kapitałowych na Wall Street.

- Hendrik Nogai i Vatnak Vat-Ho to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej i finansowej. Odpowiadają za strategiczne obszary firmy – rozwój projektów klinicznych oraz biznesu i relacji z zagranicznymi inwestorami. W minionych miesiącach potwierdzili już swoją ogromną wartość, wnosząc istotny wkład w strategię rozwoju projektu RVU120 oraz doprowadzając do podpisania najkorzystniejszej w historii spółki umowy partneringowej, na projekt w bardzo wczesnej fazie rozwoju - mówi Piotr Romanowski, przewodniczący Rady Nadzorczej Ryvu Therapeutics.

Dołączenie obu menedżerów do zarządu spółki jest efektem owocnej współpracy ze spółką w minionych kwartałach. Dr Hendrik Nogai dołączył do Ryvu Therapeutics w lutym 2022 r., a Vatnak Vat-Ho w kwietniu 2021 r.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Źródło: Ryvu Therapeutics
Źródło: Ryvu Therapeutics

Strategia rozwoju klinicznego

Dr Hendrik Nogai jest dyplomowanym lekarzem medycyny w dziedzinie hematologii i onkologii. Od lutego 2022 r. jest odpowiedzialny za kliniczny rozwój projektów Ryvu - w tym przede wszystkim RVU120 - w zakresie medycznym i regulacyjnym.

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli doradcy medycznego i strategicznego dla europejskich firm konsultingowych, m.in. Mercer Management Consulting/Oliver Wyman oraz Nordic Biotech Capital.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Hendrik Nogai i Vatnak Vat-Ho w zarządzie Ryvu Therapeutics

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA