Adecco organizuje dzień pracy "Global Experience Work Day"

Adecco otworzy biura w 46 krajach, by w ramach "Global Experience Work Day" uczyć młodych pisania CV i przygotowania swojej ścieżki kariery.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adecco organizuje dzień pracy "Global Experience Work Day"

PODZIEL SIĘ


Autor: GP

21 kwi 2017 14:05


W środę (26 kwietnia) Adecco w ponad siedmiuset terenowych oddziałach w 46 krajach organizuje dzień otwarty dla młodych ludzi. Nacisk inicjatywy jest położony na szukających zatrudnienia i kreujących własną zawodową przyszłość.

W Polsce Adecco otworzy swoje placówki w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Adecco tym działaniem chce odpowiedzieć na palący problem 71 milionów młodych ludzi na całym świecie, którzy pozostają bez zatrudnienia.

Na spotkaniu w środę zorganizowane zostaną warsztaty z poprawnego konstruowania CV, budowania wizerunku w mediach społecznościowych oraz zachowania podczas rozmów kwalifikacyjnych.

"Experience Work Day" w perspektywie

Omawiana propozycja, która zagości także w polskich miastach, jest pochodną sukcesu „Adecco Group Street Day”, uruchomionego w 2012 roku programu, który pomógł 3 milionom ludzi odnaleźć się na rynku pracy.

Jest to także element szerszego, zapoczątkowanego w 2013 roku programu „Adecco Way to Work”, którego misją jest walka z bezrobociem młodych oraz ich niedopasowaniem do współczesnego rynku pracy.

Adecco jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Posiada przeszło 5 500 oddziałów w 60 krajach na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 33 000 pracowników, obsługując ponad 100 000 klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

doktorek 2017-06-07 09:49:53

lekarz to na zachodzie u nas wystarczą felczerzy i pomoce pielęgniarskie