Zamiast pracować siedzą w internecie

Takie przekonanie na temat tego, czym zajmują się urzędnicy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie w czasie pracy ma radny Jarosław Krajewski - informuje "Fakt".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zamiast pracować siedzą w internecie

PODZIEL SIĘ


Autor: Przegląd prasy/ Fakt

14 mar 2013 13:14


Według informacji warszawiaków, które dotarły do radnego pracownicy ZTM wypisują w godzinach pracy posty na forach internetowych dotyczących komunikacji.

Jako przykłady takiej działalności podawane są m.in. wpisy użytkownika ZaciszaniN, który według administratora forum WAWKOM napisał ponad 500 postów z domeny ztm.waw.pl.

Do tego na tym samym forum, w godzinach urzędowania ZTM pisze prawdopodobnie inny jego pracownik z Pionu Przewozów, Paweł D. Ma podpisywać się pawcio - podaje gazeta.

Na forum miał umieścić ponad 13 tysięcy postów. Z tego większość pisana była w godzinach urzędowania ZTM.

Jego wpisy natomiast dotyczą planów zmian, obsługi, i tego, gdzie pojedzie jaki autobus. Łączny czas wizyt na forum to ponad 7 tys. godzin.

- Część wypowiedzi sygnowanych prawdopodobnie przez pracowników ZTM są aroganckimi i ocierającymi się o wulgarność wpisami - zwraca uwagę Jarosław Krajewski.

Jak informuje Igor Krajnow, rzecznik ZTM, informacje przekazane przez radnego zostaną dokładnie sprawdzone. - Mamy taką możliwość i z niej skorzystamy - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Bastian 2013-03-17 20:57:15

Żaden administrator z Wawkomu niczego nikomu nie podawał. Jeszcze jakaś "prawda"?