PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego Mariusz Błaszczak podziękował lotnikom za służbę

  • Autor: PAP/RAF
  • 26 sie 2022 10:02

Profesjonalizm polskich lotników, którzy strzegą polskiego i sojuszniczego nieba, zna cały świat; z okazji Święta Lotnictwa Polskiego dziękuję wam za służbę - oświadczył wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak.

Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego Mariusz Błaszczak podziękował lotnikom za służbę
Święto Lotnictwa Polskiego - polskie święto wojskowe obchodzone jest corocznie 28 sierpnia. (Fot. twitter.com/mblaszczak)
REKLAMA

- Profesjonalizm polskich lotników, którzy strzegą polskiego i sojuszniczego nieba zna cały świat. Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego dziękuję Wam za służbę. Realizacja tych zadań wymaga nowoczesnych samolotów i dlatego w przyszłym roku FA50 trafią do Mińska Mazowieckiego, bazą F35 będą Łask i Świdwin - napisał Błaszczak na Twitterze.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Święto Lotnictwa Polskiego - polskie święto wojskowe obchodzone jest corocznie 28 sierpnia. Jest to wspólne święto lotnictwa cywilnego, wojskowego oraz przemysłu lotniczego.

Święto obchodzone jest w rocznicę zwycięstwa kpt. pil. Franciszka Żwirki i inż. pil. Stanisława Wigury w międzynarodowych zawodach samolotów turystycznych Challenge w 1932 r.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego Mariusz Błaszczak podziękował lotnikom za służbę

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Błyskawicznie zaskarżamy Postanowienia zbrodniarzy nie Wyroki Sądów.Rej.W formie Skarg do ETPC 2022-08-26 13:09:13

    Morawiecki,Błaszczak,Kamiński który teraz pójdzie siedzieć to największe gnidy,bandyci,Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów)po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych,zbrodni przeciwko własnemu Narodowi.Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi,fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach.Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych).Ludziska,nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni,nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka(formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej)do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.Rozp.Ministra Zdrowia z dnia 24.09.2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U.2013poz.1248 z późniejszymi zmianami 21.03.2019r..Dz.U.2019poz.736;Lekarz POZ odmówi badania przeciwciał anty HBs,w majestacie prawa pozabijali Naszych rodaków,najbliższych,celem wyłudzania w sposób niedozwolony funduszy pod Krajowym Planem Odbudowy,nie doczekacie się słowa przepraszam nawet od Prezydenta Andrzeja Dudy który każe wam zaciskać pasa przy już chorych potrzebujących pomocy głowach.Mapy w zasobach miejskiej dokumentacji geodezyjno kartograficznej zostały całkowicie sfałszowane usunięto klasyfikacji gruntów i ewidencja gruntów,teraz jesteście kalekami(gorszym sortem)niewolnikami bez żadnych praw?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA