Urzędnicy będą się szkolić by móc wykonywać nowe zadania

1 lipca ruszają szkolenia wszystkich użytkowników Systemu Rejestrów Państwowych, czyli do około 16 tysięcy urzędników z całej Polski. Dzięki trwającym 5 miesięcy szkoleniom każdy urzędnik będzie mógł od stycznia 2015 roku bez obaw wykonywać wszystkie nowe zadania.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Urzędnicy będą się szkolić by móc wykonywać nowe zadania

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSamorzadowy.pl (bad)

www.portalsamorzadowy.pl

18 cze 2014 16:01


Wprowadzenie Systemu Rejestrów Państwowych to ogromna zmiana a sposobie pracy administracji. Trzeba się do niej solidnie przygotować. Wiemy o tym i dlatego stworzyliśmy rozbudowany program szkolenia i wsparcia dla wszystkich pracowników wydziałów ewidencji ludności, dowodów osobistych i urzędów stanu cywilnego. Dzięki trwającym 5 miesięcy szkoleniom każdy urzędnik będzie mógł od stycznia 2015 roku bez obaw wykonywać wszystkie nowe zadania.

Dla kogo szkolenia?

Szkolenie kierowane jest do wszystkich użytkowników SRP, czyli do około 16 tysięcy urzędników z całej Polski. Zakres merytoryczny - zgodnie z założeniami aplikacji Żródło - będzie dostosowany do potrzeb konkretnych grup użytkowników i odpowiadający obowiązkom, które są im powierzone z zakresu ewidencji ludności, dowodów osobistych i stanu cywilnego.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.