PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Studenci na praktykach w Urzędzie Wojewódzkim Mazowsza

W 2019 r. po raz piąty można było podjąć wakacyjną pracę u marszałka województwa mazowieckiego. Studenci praktykujący w urzędzie zarobią 2205 zł brutto miesięcznie.

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 2 lip 2019 13:13
Studenci na praktykach w Urzędzie Wojewódzkim Mazowsza
Praktyki w urzędzie marszałkowskim są płatne, a kwota wynagrodzenia jest z roku na rok coraz wyższa. (fot. mazovia.pl/materiały prasowe)
REKLAMA
  • Studenci zakwalifikowani na praktyki trafili nie tylko do Warszawy. Także terenowe oddziały urzędu marszałkowskiego zaoferowały miejsca.
  • Na przykład w tym roku największym zainteresowaniem cieszyła się delegatura urzędu marszałkowskiego w Płocku.
  • Praktykantów bierze pod opiekę pracownik odpowiedniego departamentu. Jest to także praktyka płatna. Trwa trzy miesiące.

Praktykować w urzędzie chciało ponad 170 studentów. Ostatecznie wakacyjną pracę w urzędzie marszałkowskim podejmie 90 młodych ludzi. Sito rekrutacji było duże, selekcję oparto na trzech etapach doboru kandydatów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Praktyki odbywają się w lipcu, sierpniu i wrześniu. Studenci pracują w różnych lokalizacjach - w siedzibie głównej urzędu w Warszawie, ale też w jego delegaturach w Płocku, Ciechanowie, Siedlcach, Ostrołęce i Radomiu. Praktyki trwają 20 dni roboczych w danym miesiącu i obejmują 150 godzin pracy. Każdy student może uczestniczyć tylko w jednej praktyce w danej edycji praktyk.

- Po raz kolejny młodzi Mazowszanie będą zdobywać doświadczenie, uczyć się stosować swoją wiedzą w praktyce, a także poznawać pracę w urzędzie „od kuchni” - podkreśla marszałek Mazowsza Adam Struzik. Podkreśla, że rokrocznie zainteresowanie praktykami w urzędzie marszałkowskim jest duże, co pokazuje, że program był i jest potrzebny.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Studenci na praktykach w Urzędzie Wojewódzkim Mazowsza

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA