Resort administracji i cyfryzacji wyszkoli samorządowców

1 lipca 2014 r. ruszy rekrutacji na szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych w ramach projektu "Dobre prawo sprawne rządzenie". To już II edycja szkoleń "Procedury administracyjne i techniki prawodawcze w JST" w 2014 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Resort administracji i cyfryzacji wyszkoli samorządowców

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalsamorzadowy.pl

www.portalsamorzadowy.pl

23 cze 2014 17:49


Rekrutacja do szkoleń rozpocznie się 1 lipca od godziny 14:00. Od tego dnia (nie wcześniej) Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji będzie przyjmowało zgłoszenia na szkolenia.

MAC informuje ponadto, iż osoby, które zgłosiły się do poprzedniej edycji, a nie zostały przyjęte z powodu braku miejsc, będą miały pierwszeństwo rekrutacji. Warunkiem pierwszeństwa dla tych osób jest pozytywna odpowiedź (wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 31 lipca) na maila, który zostanie do nich rozesłany 1 lipca 2014 r.

Terminy szkoleń oraz ich tematyka znajduje się w załączniku do niniejszej informacji. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji zostanie przekazana do wytypowanych do uczestnictwa w projekcie urzędów drogą mailową bądź przez ePUAP.

Więcej na ten temat czytaj tu
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.