Prof. Dorota Pyć podsekretarzem stanu w MTBiGM

Od wtorku podsekretarzem stanu ds. gospodarki morskiej w ministerstwie transportu, budownictwa i gospodarki morskiej jest prof. Dorota Pyć - poinformował minister Sławomir Nowak podczas inauguracji 17. Międzynarodowych Targów Morskich i Konferencji Baltexpo w Gdańsku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prof. Dorota Pyć podsekretarzem stanu w MTBiGM

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

3 wrz 2013 14:11


Dotychczas podsekretarzem stanu ds. gospodarki morskiej była Anna Wypych-Namiotko. "Chciałem bardzo podziękować dotychczasowej wiceminister za ostatnie lata bardzo profesjonalnej, dzielnej, dynamicznej współpracy i za zaangażowanie" - powiedział Nowak we wtorek. Dodał, że Wypych-Namiotko będzie teraz reprezentować Polskę w Międzynarodowej Organizacji Morskiej w Londynie.

"Funkcję podsekretarza stanu ds. gospodarki morskiej obejmuje wybitny fachowiec, ekspert, również od prawa morskiego, profesor Dorota Pyć" - powiedział Nowak.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, z którą nowa wiceminister związana jest od 8 lat, na swojej stronie informuje, że Dorota Pyć jest wybitną specjalistką do spraw prawa morskiego. Jest autorką ponad 40 publikacji naukowych, współtwórcą Leksykonu Prawa Morskiego oraz Leksykonu Prawa Międzynarodowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.