Ponad 30 tys. zł na nagrody dla policjantów

W środę (4 maja) Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała 24 policjantom z Komendy Stołecznej Policji nagrody pieniężne - łącznie 30,7 tys. zł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ponad 30 tys. zł na nagrody dla policjantów

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/jm

4 maj 2016 16:25


Nagrody otrzymali policjanci z trzech wydziałów: ruchu drogowego, stołecznego stanowiska kierowania oraz prewencji. Wręczenie odbyło się w Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy.

- Uważam, że Warszawa ma najlepszych policjantów. Jestem z nich dumna, z naszych codziennych kontaktów - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Ewa Gawor.

- Wiem, że z pełną pasją podchodzą do swoich obowiązków, dlatego co roku mamy przeznaczane środki pieniężne na nagrody dla najbardziej wyróżniających się policjantów w służbie - dodała.

W opinii Gawor, żeby zdobyć nagrodę, nie wystarczy być tylko sumiennym, ale należy wyróżniać się na tle innych policjantów. - Mamy swoją ocenę policjantów, ale również bierzemy pod uwagę ocenę bezpośredniego przełożonego, czyli komendanta stołecznego policji i wyłuskujemy tych najlepszych - powiedziała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.