PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Motywowanie pracowników służby cywilnej na warsztat

  • Autor: aw
  • 22 kwi 2017 15:25

Dyrektorzy Generalni Urzędów Wojewódzkich z całego kraju odwiedzili Warmię i Mazury, gdzie uczestniczyli w cyklu warsztatów dotyczących motywowania i rozwoju pracowników służby cywilnej.

Motywowanie pracowników służby cywilnej na warsztat
Warsztatową część spotkania poprowadził dziennikarz i trener Tomasz Kammel (fot.uw.olsztyn.pl)
REKLAMA

Spotkanie rozpoczęła prezentacja przygotowana przez Dyrektora Generalnego Pawła Żukowskiego, który przedstawił Elektroniczny System Rozliczania Urzędu eSRU funkcjonujący w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim. O szczegółach autorskiego projektu informatyków i pracowników Wydziału Finansów i Kontroli Urzędu Wojewódzkiego opowiedziała Urszula Kalinowska – informatyk wojewódzki w Oddziale ds. Informatyzacji.

Warsztatową część spotkania poprowadził dziennikarz i trener Tomasz Kammel, który mówił między innymi o metodach walki ze stresem, sztuce gestykulacji oraz zaletach pracy zespołowej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kluczowym elementem szkolenia była tematyka związana z budowaniem strategii rozwoju pracowników i systemem motywacji dostosowanym do realiów administracji publicznej.

Dyrektorzy Generalni przedstawili dobre praktyki stosowane w ich urzędach, a także zapoznali się z ofertą Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz jej rolą w procesie zaspakajania potrzeb rozwojowych korpusu służby cywilnej. Spotkaniu towarzyszyła ożywiona dyskusja i wymiana doświadczeń dotyczących przygotowywania do służby publicznej urzędników służby cywilnej.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Motywowanie pracowników służby cywilnej na warsztat

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA