×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marta Michalska-Wilk została nowym wiceprezydentem Radomia

  • Autor: PAP/JP
  • 13 mar 2023 16:44

Marta Michalska-Wilk, dotychczasowa przewodnicząca klubu radnych Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miejskiej w Radomiu, jest nowym wiceprezydentem miasta. Zastąpiła na tym stanowisku Jerzego Zawodnika, który będzie zastępcą dyrektora miejscowego szpitala.

Marta Michalska-Wilk została nowym wiceprezydentem Radomia
Marta Michalska-Wilk została nowym wiceprezydentem Radomia (Fot. Shutterstock.com)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Marta Michalska-Wilk jest z wykształcenia prawniczką. Od 2014 r. była radną Rady Miejskiej w Radomiu; w poprzedniej kadencji samorządu kierowała pracami Komisji Gospodarki, a w obecnej kadencji pełniła funkcję przewodniczącej klubu radnych Koalicji Obywatelskiej. "Te osiem lat pracy w samorządzie to potężny bagaż doświadczeń" - zauważył prezydent Radosław Witkowski, przedstawiając w poniedziałek dziennikarzom swoją nową zastępczynię. "Obserwowałem pracę pani Marty Michalskiej-Wilk na rzecz Radomia i oceniając bardzo pozytywnie efekty tych działań, zdecydowałem się zaproponować jej funkcję wiceprezydenta" - powiedział Witkowski.

Nowa zastępczyni ma odpowiadać m.in. za radomską służbę zdrowia, politykę społeczną i ochronę środowiska. Witkowski zapowiedział, że Michalska-Wilk będzie m.in. koordynować budowę nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego i za kontynuacją procesu wymiany karetek w pogotowiu. Prezydent przypomniał, że nowa wiceprezydent była m.in. wnioskodawczynią uchwały dotyczącej zapewnienia 300 tys. zł w budżecie Radomia na realizację miejskiego programu leczenia niepłodności metodą in vitro.

Michalska-Wilk zajęła miejsce dotychczasowego wiceprezydenta Jerzego Zawodnika

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marta Michalska-Wilk została nowym wiceprezydentem Radomia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA