Jacek Siwicki: Mentalnie "starzy" urzędnicy będą się wykruszać

- Zdarzyło mi się niedawno - w prywatnej sprawie podatkowej - że zadzwoniła urzędniczka, posłuchała moich odpowiedzi przez telefon i uznała, że udzieliłem wyjaśnień. I nie musiałem pisać sążnistych pism czy sterczeć w kolejce godzinami w urzędzie. No sukces! - mówi w rozmowie z wnp.pl Jacek Sawicki, prezes Enterprise Investors.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Siwicki: Mentalnie "starzy" urzędnicy będą się wykruszać

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

3 paź 2015 16:53


Zdaniem Jacka Siwickiego, prezesa Enterprise Investors, wielkie akcje odbiurokratyzowania urzędów jedna po drugiej palą na panewce.

- Być może jakiejś nadziei upatrywać można w tym, że generacyjna zmiana - choć bardzo powoli - następuje nie tylko w biznesie, ale i w urzędach. I że ci „starzy” urzędnicy - mentalnie, bo niekoniecznie to przejaw wieku, lecz podejścia i metod pracy - będą się wykruszać - dodaje.

Podkreśla również, że mimo wszystko, coś zmieniło się już na lepsze. - Zdarzyło mi się niedawno - w prywatnej sprawie podatkowej - że zadzwoniła urzędniczka, posłuchała moich odpowiedzi przez telefon i uznała, że udzieliłem wyjaśnień. I nie musiałem pisać sążnistych pism czy sterczeć w kolejce godzinami w urzędzie. No sukces! - opowiada.

Więcej w na wnp.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.