PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

EY dynamicznie się rozwija i rozszerza swoje centra kompetencyjne w Polsce

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 22 maj 2018 18:16

Firma doradcza EY otwiera biura swoich centrów kompetencyjnych (EY Global Delivery Services) w dwóch nowych lokalizacjach - w Warszawie oraz we Wrocławiu. Wraz z otwarciem nowych biur EY GDS Poland poszerza swoje kompetencje o zaawansowane usługi w zakresie nowych technologii oraz badań i analiz rynkowych. W obu lokalizacjach do końca 2018 roku pracę znajdzie około 300 osób. Łączne zatrudnienie globalnej marki EY w Polsce będzie wynosiło na koniec grudnia 2018 roku ponad 4 tys. osób (EY Polska wraz z EY GDS).

EY dynamicznie się rozwija i rozszerza swoje centra kompetencyjne w Polsce
Firma doradcza EY otworzy biura swoich centrów kompetencyjnych w dwóch nowych lokalizacjach (fot. materiały prasowe)
REKLAMA
  • Do tej pory EY Global Delivery Services świadczyło dla spółek z sieci EY m.in. usługi księgowe, finansowe, kadrowe, kreatywne, usługi związane z zakupami i zarządzaniem ryzykiem, jak również wsparcie IT oraz zarządzanie wiedzą i projektami.
  • Teraz rozszerza swoje kompetencje w obszarach programowania, zarządzania projektami, badań i analiz rynkowych czy grafiki komputerowej.
  • Firma otwiera dwa nowe biura. W stolicy Dolnego Śląska w ciągu roku chce zwiększyć zatrudnienie o ok. 25 proc., w Warszawie o 50 proc.

Głównym zadaniem EY GDS jest obsługa klientów sieci EY na całym świecie. EY GDS Poland funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. Swoje biura ma we Wrocławiu, a od 2016 roku również w Warszawie. Spółka świadczy usługi wsparcia wewnętrznych procesów EY, ale także współpracuje przy wdrażaniu projektów dla klientów EY. Wzrost zatrudnienia oraz rozwój nowych biur i kompetencji jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby klientów EY związane z rozwojem nowych technologii.

Czytaj też: Nowa aranżacja biura w EY

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Jesteśmy świadkami przełomowych zmian w wielu branżach i całych gospodarkach. Tempo tych zmian stanowi duże wyzwanie dla wielu firm i pracowników. Dzięki nowym biurom centrów kompetencyjnych EY GDS we Wrocławiu i w Warszawie będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów związane z rozwojem nowych technologii – mówi Jacek Kędzior, partner zarządzający EY Polska.

EY GDS rozszerza swoje kompetencje w obszarach programowania, zarządzania projektami, badań i analiz rynkowych czy grafiki komputerowej. Do tej pory EY Global Delivery Services świadczyło dla
spółek z sieci EY m.in. usługi księgowe, finansowe, kadrowe, kreatywne, usługi związane z zakupami i zarządzaniem ryzykiem, jak również wsparcie IT oraz zarządzanie wiedzą i projektami.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: EY dynamicznie się rozwija i rozszerza swoje centra kompetencyjne w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA