Bielecki: Warto było poświęcić pięć lat na pracę dla państwa

O odejściu Jana Krzysztofa Bieleckiego z Rady Gospodarczej jest głośno od kilku miesięcy. Jakie są jego dalsze plany zawodowe i dlaczego warto było poświęcić pięć lat na pracę dla państwa?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bielecki: Warto było poświęcić pięć lat na pracę dla państwa

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 sty 2015 10:42


Jan Krzysztof Bielecki odchodzi z Rady Gospodarczej. Na pożegnalnym posiedzeniu premier Ewa Kopacz powiedziała, że ubiegłe cztery lata były dobre dla Polski i dla niego. Sam Bielecki w rozmowie z „Pulsem Biznesu” podkreśla, że warto było poświęcić pięć lat na pracę dla państwa.

- Mogłem przenieść doświadczenia z 18 lat działania w biznesie na forum rządowe - w kontekście zarządzania projektowego, podejścia do analizy skutków regulacji, ale też szukania możliwości poprawy warunków prowadzenia biznesu wszędzie, gdzie tylko się da - wyjaśnia Bielecki na łamach „PB”.

Teraz planuje wrócić do biznesu. O powrocie do sektora prywatnego myślał już rok temu. - Będę konsultantem wspierającym rozwój przedsiębiorczości i prowadzenie biznesu w Polsce. Kiedyś mi to nieźle wychodziło. Mam nadzieję, że tak będzie nadal - mówi Bielecki dla „PB”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.