Zupełna nowość w zarządzaniu czasem pracy i urlopami

Firma Comarch przygotowała nową aplikację - Comarch ERP e-Pracownik, która skutecznie ułatwi i przyspieszy operacje związane z ewidencją czasu pracy. Jak działa?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zupełna nowość w zarządzaniu czasem pracy i urlopami

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 lip 2013 21:11


Poprzez nowe narzędzie pracownik może zgłaszać zdalnie swoje nieobecności, a pracodawca - bez dodatkowych formalności, takich jak wizyta pracownika w dziale kadr, czy papierowe formularze - może je zdalnie zatwierdzać.

Aplikacja umożliwia szybkie tworzenie indywidualnych planów pracy i wyświetlanie ich w układzie miesięcznym, 7- i 5-dniowym, a dodatkowo kontroluje przestrzegania wymaganej zgodnie z polskim prawem 11-godzinowej przerwy dobowej w pracy.

Każdy pracownik, mając dostęp do aplikacji Comarch ERP e-Pracownik, może rejestrować swój czas pracy, zgłaszać urlopy oraz sprawdzać dostępne limity nieobecności. Pracodawca czy kierownik danego działu może w każdym momencie zarządzać czasem pracy swoich pracowników.

W Comarch ERP e-Pracownik można budować strukturę podległościową firmy oraz przydzielać dostęp do poszczególnych funkcji wybranym pracownikom.

- Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców stworzyliśmy funkcjonalne i użyteczne narzędzie ułatwiające i przyspieszające procesy związane z zarządzaniem czasem pracy. Chcemy, aby aplikacja była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, dlatego postawiliśmy na łatwy w obsłudze i dynamicznie dopasowujący się do rozmiaru urządzenia interfejs. Dzięki aplikacji pracownik może w bardzo prosty sposób zgłosić urlop korzystając ze swojego smartfona lub tabletu - mówi Ewa Mielec, kierownik projektu Comarch ERP e-Pracownik.

Z aplikacji Comarch ERP e-Pracownik można korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Aplikacja działa na komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie. Program dynamicznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.

- Na podstawie sugestii, płynących ze współpracy z przedsiębiorstwami, które testowały aplikację, już pracujemy nad jej rozwojem. W kolejny wersjach planujemy obsługę delegacji oraz dostęp pracowników do dokumentów, np. kwitów wypłat czy deklaracji PIT - dodaje Ewa Mielec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.