Zdalne zarządzanie danymi pracowników doceniane nie tylko przez HR

Kolejne firmy decydują się na wykorzystywanie IT w HR. Jedną z nich jest Wavin Metalplast Buk, producent instalacji sanitarnych i tworzyw sztucznych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zdalne zarządzanie danymi pracowników doceniane nie tylko przez HR

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 paź 2013 10:33


Firma zdecydowała się wdrożyć platformę internetową autorstwa UNIT4 TETA, pozwalającą na zdalne zarządzanie danymi pracowników. Poza działem personalnym użytkownikami aplikacji są menedżerowie i pracownicy organizacji.

Platforma została zintegrowana z użytkowanym w firmie systemem kadrowo-płacowym TETA Personel. Dzięki zastosowaniu technologii internetowej, użytkownicy łączą się z systemem z dowolnego miejsca wewnątrz lub na zewnątrz firmy za pomocą przeglądarki.

Menedżerowie zyskali narzędzie do efektywnego zarządzania podległymi im jednostkami organizacyjnymi, z kolei działy HR sposób na przeniesienie zadań takich jak np. generowanie raportów i wydruków, kontrolowanie liczby dni urlopu, terminów badań okresowych na pracowników. Usprawniony został również obieg dokumentów kadrowych.

- Już po kilku tygodniach funkcjonowania aplikacji mogę potwierdzić, że platforma internetowa UNIT4 TETA widocznie ograniczyła ilość pracy poświęconej na rozliczenie czasu pracy w naszej firmie oraz wprowadziła nową jakość w dostępie do informacji kadrowej i raportowania on-line - mówi Anna Mindykowska, dyrektor personalny w Wavin Metalplast Buk.

Mimo tego, że funkcjonalność aplikacji jest wciąż rozbudowywana i dopasowywana do potrzeb firmy, przeprowadzona wśród pracowników Wavin Metalplast Buk ankieta satysfakcji z użytkowania, potwierdziła jej wysoką ocenę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.