Michael Page będzie rekrutował kadrę IT

Michael Page, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, uruchomił z początkiem 2014 roku dywizję Information Technology. Nowa dywizja zajmuje się rekrutacją profesjonalistów IT na stanowiska kadry eksperckiej i zarządzającej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michael Page będzie rekrutował kadrę IT

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (KW)

wnp.pl

31 sty 2014 7:39


- Stale rosnące zapotrzebowanie na nowych pracowników IT jakie odnotowujemy w Michael Page już od kilkunastu miesięcy odzwierciedla trend widoczny nie tylko w gospodarce Polskiej, ale i światowej. Perspektywiczny, a przede wszystkim bardzo dynamiczny rynek nowoczesnych technologii potrzebuje coraz więcej najwyższej klasy ekspertów. Aby odpowiedzieć na te oczekiwania zgłaszane przez naszych wieloletnich, jak również nowych klientów uruchomiliśmy dywizję doskonale znającą polski rynek IT oraz kwalifikacje polskich ekspertów IT - mówi Agnieszka Suchocka z Michael Page.

Polski rynek oprogramowania oraz usług IT od lat notuje znaczące wzrosty. Szacuje się, że już za dwa lata będzie on drugim, po rosyjskim, w Europie Środkowo-Wschodniej. W takiej sytuacji priorytetem dla wielu firm działających w tym sektorze staje się zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów IT. Rosnące zapotrzebowanie na polskich ekspertów - informatyków, widoczne obecnie w całej gospodarce, odnotowała już w zeszłym roku firma Michael Page, która z początkiem br. zdecydowała się powołać odrębny zespół wyspecjalizowany w obszarze technologii informatycznych.

Michael Page Information Technology koncentruje się na rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla, począwszy od specjalistów IT, poprzez menedżerów, team leaderów, aż po dyrektorów oraz CIO. Najbardziej poszukiwane specjalizacje dotyczą przede wszystkim obszarów zarządzania, infrastruktury, aplikacji biznesowych oraz oprogramowania. Dywizja obsługuje wszystkie sektory gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej, bankowości i ubezpieczeń, FMCG, farmaceutyki, telekomunikacji oraz transportu i logistyki.

Obecnie Michael Page Information Technology prowadzi większość projektów rekrutacyjnych w województwie mazowieckim. Jednak jeszcze w tym roku planowany jest dalszy rozwój dywizji w ramach biura znajdującego się w Katowicach i obsługującego region Polski południowej. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.