Capgemini zatrudnia we Wrocławiu

O 150 osób wzrośnie do końca przyszłego roku zatrudnienie we wrocławskim biurze firmy Capgemini.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Capgemini zatrudnia we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (WGK)

wnp.pl

19 lis 2013 8:25


Spółka poszukuje programistów i inżynierów, otwiera też nowe biuro we wrocławskim biurowcu Millennium Tower IV. – Decyzja o otwarciu nowego biura wynika z rozwoju firmy. Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu tworzy ponad 500 osób. W przyszłym roku powiększymy nasz zespół o około 150 pracowników. Nowe biuro pozwoli na realizację planów rekrutacyjnych, związanych z projektami dla naszych klientów – tłumaczy Piotr Poprawski, dyrektor Capgemini Software Solutions Center.

Czym zajmują się pracownicy firmy? – Realizują szereg zaawansowanych projektów z obszaru IT i nowoczesnych technologii. Są odpowiedzialni za projektowanie, testowanie oraz wdrażanie indywidualnych rozwiązań informatycznych, między innymi w oparciu o narzędzia Business Intelligence oraz technologie mobilne. Dlatego też nowych pracowników rekrutujemy głównie spośród specjalistów IT. Współpracujemy z niemieckimi oddziałami Capgemini, a wielu klientów z portfolio wrocławskiego oddziału to firmy z Niemiec – mówi Dominika Jadach-Łaguna, specjalista ds. rekrutacji i administracji.

Do zrealizowanych już przez Capgemini Software Solutions Center projektów należy oprogramowanie umożliwiające natychmiastowe przelewy międzybankowe – system Express Elixir wykonany na zlecenie Krajowej Izby Rozliczeniowej. Pracownicy zaprojektowali też system informatyczny dla firmy transportowej, który umożliwił planowanie transportu lotniczego i morskiego z poziomu jednego programu. Do klientów spółki należą takie firmy jak Daimler, BMW czy ZDF. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.