PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu
REKLAMA

KOMENTARZE (22)

Do artykułu: Wzrost płacy minimalnej o 100 zł? Związki oburzone

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Engineer 2020-08-15 20:23:52

I tak my "prywaciarze" sobie poradzimy. Problem etatowcow jest taki ze nie widza ile im zabiera panstwo. Zapewniam Was ze nic sie nie zmieni. Nigdy! Albo firmy będą zwalniać ludzi albo sie zamkną. Nikt kto prowadzi firme nie będzie schodził poniżej pewnego pułapu rentownosci czyli ile za swoje ryzyko zarobie. Pogudzcie się z tym.

• Zbigniew 2020-08-04 08:23:04

Popieram komentarz dot.zroznicowania ie równych uprawnień rencistów, chodzi o renty rodzinne i socjalne, osoby te na tych świadczeniach mają dużo większe uprawnienia ,a niżeli ludzie którzy sa na rentach pracowniczych np.z częściową niezdolnością do pracy ,przy socjalnej i rodzinnej nie przepracował ani dnia nie doprowadziły ani jednej składki do systemu i mają 3 razy lepsze uprawnienia, to niesprawiedliwe, czy ten rząd tego nie widzi.dosc promowania nierobów

• my czterej pancerni 2020-08-03 17:58:10

A za miskę ryżu robić. Mało dostają od państwa za nieróbstwo. 500 plus, bon turystyczny, wyprawki, tarcze pomocowe, ZUSy za leni państwo płaci, L4 na telefon przez kilka miesięcy na udawacza, może Duda i Kaczyński będą jeszcze za was pracować. Starych gonią do roboty a młodzi od marca zimne piwko na wersalce popijają i kombinują jak tu do do końca roku przebimbać.

• Kazik 2020-08-01 08:42:27

Związki niech walczą o Emerytury stażowe gdzie one są?

• zibi 2020-07-24 18:32:00

Dobrze robi PiS że podnosi najniższą krajowa niech jest 5.000 zł. jest to bardzo dobre dla pracownika , bo jak zachoruje to przynajmniej coś dostanie z ZUSu ,a nie tak jak było za Po wiem bo chorowałem dostałem za miesiąc zwolnienia 950 zł. pracowałem i pracuje u prywaciarza zawsze najniższy płaci od nas ZUS a jakby przyszło iść na rentę czy emeryture to co jaka byłaby renta czy emerytura z najniższej krajowej a wiadome że prywaciarz większej składki na ubezpieczenie nie odprowadzi ,jeszcze raz popieram te rozwiązania niech podnosi PiS do oporu a nawet do bólu.

• rew 2020-07-20 10:21:21

I jak się teraz czujecie naiwni wyborcy PiSu? Głos oddany, to można wam dokręcić śrubę :DDD

• Paweł 2020-07-19 21:50:02

ja kim trza byc debilem aby wierzyć w obietnice wyborcze

• Medyk 2020-07-19 20:18:05

W służbie zdrowia płacą w tym roku 2500 nie obowiązuje minimalna 2600

• Gawrony 2020-07-19 19:09:08

No tak pracodawcy dostali tarcze ..wszyscy muszâ na tym wyj$c bo ma£o i ma£o . Kaleki noepe£osprawnosc ile mu dadzâ .. Polskiemu pracodawcy zawsze tez malo ...on da£by i 5 zl. CZAS SZYBKO MIJA WYBORY TEZ .. UWAZAJ PIS BO MY CIE KALEKI ZNAJDZIEMY . OBY NIE BY£O PÒZNO

• Damian 2020-07-19 16:06:30

No niestety wygląda na to że 3000 tyś brutto nie będzie. Sam jestem inwalidą I grupy inwalidzkiej na wzrok o symbolu O4-O na stałe i pracuje w Zakładzie Pracy Chronionej i mój pracodawca dostaje za mnie ponad 3 tyś.Niestety Kaczyński,Morawiecki wyruchali miliony osób które pracują na najniższym wynagrodzeniu. Widać że to mają w krwi 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

• Aga 2020-07-19 15:48:02

Ja sie bardzo ciesze ze Duda wygral te wybory....teraz wszystkim ludzia z nizszej klasy i patologi ktorzy na niego glosowali pokaze na co go stac!i mam nadzieje ze ani jednej obietnicy nie spelni....

• Fatal 2020-07-19 15:44:40

Chcieliście PiS to macie podwyżka pensji 100 zł brutto , a zaraz prąd woda itp. pójdzie w górę o 200 zł czyli zwykły obywatel straci , a Państwo będzie świętować jaki to nasz rząd wspaniały bo podniósł płacę minimalną , Polak nigdy nie zmądrzeje

• Olo 2020-07-19 13:53:57

Dlaczego Pisowska Swolocz dźwigając najniższą krajową ciągnie składki do góry ? Realną kwota brutto 3100 a.to ręki 1960 to jest patologia

• Piotr 2020-07-19 12:30:28

Prawda jest taka ze jezeli PiS nie dotrzyma zesłorocznej obietnicy to już do władzy nie dojdzie lepiej dla nich by minimalne wynagrodzenie w tym roku było te 3000 zł

• Andrzej 2020-07-19 12:14:04

Dla czego nie mówi się o tym, że najniższa renta socjalna, jest wyższa od najniższej renty pracowniczej? Ze człowiek, który nigdy nie przepracował nawet godziny, dostaje większa rentę (plus dodatek pielęgnacyjny), gdy człowiek, który ma wypracowaną wystarczającą ilość lat pracy, po wypadku, dostaje znacznie mniej i bez dodatków? Dla czego ludzie na rencie socjalnej mogą iść na chorobowe i te będzie im wypłacane przez cały okres choroby a człowiek na rencie pracowniczej, gdy pójdzie na L4 świadczenia będzie dostawał tylko do czasu trwania umowy?

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu

REKLAMA

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.