PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Zasiłek opiekuńczy wypłacany dłużej niż 14 dni? Jest deklaracja rządu

KOMENTARZE

Xyz 2020-03-26 23:00:22

A co z rodzicami dziecka które ukończyło już 8 lat? Może zostać samo w domu kiedy oboje rodzice idą do pracy?

Brak mi słów 2020-03-24 08:16:29

Co mam zrobić z 3,5 letnim dzieckiem, do którego do tej pory przychodziła babcia ale teraz się boi bo ma 72 lata choroby serca i płuc?

Meg 2020-03-24 00:19:32

Jak można zostawić w domu dziecko prawie 9 letnie? Panie Premierze niech Pan coś z tym zrobi, przecież też ma Pan dzieci!!!!

Dorota 2020-03-22 18:01:58

Ja również mam 9latka w domu i jestem zmuszona być na zwolnieniu lekarskim bo nie wyobrażam sobie zostawić samego dziecka na tak długo w domu. Wogole rząd nie myśli o takich sprawach.

Zła 2020-03-22 14:54:54

Mój syn skończył 8 lat w styczniu i niestety opieki na niego już wziąść nie mogę ani ja ani mąż. Obydwoje jesteśmy zatrudnieni i nie wyobrażam sobie , żeby zostawić go na tyle godzin bez żadnej opieki. Nie wspomnę już nawet o przerabianiu codziennej porcji materiału przesyłanej na dziennik elektroniczny. Wszystko trzeba robić w domu przecież.

Marg 2020-03-21 17:29:18

Mam 10latka i nie wyobrażam sobie żeby sam został w domu przez kolejne tygodnie na 10 godzin. Na razie wzielam opiekę i urlop ale na jak długo to wystarczy! Jest nas więcej i nikt nas nie bierze pod uwagę.

Jan 2020-03-21 06:39:55

To po co głosowaliscie na dobra zmianę?

Iwona 2020-03-20 23:13:51

Też mam w domu 9 latka i jak można takie dzieciaki zostawić na cały dzień bez opieki!!!! To nie jeden dzień. Dzieci mają dość, są rozgoryczone samotnością i odrabianiem lekcji po nocy. Podnieście wiek dla dzieci, żeby jeden rodzic mógł się min zaopiekować i przerobić szkolny materiał.

Kachna 2020-03-20 16:47:52

Żenada!!!!! A co z resztą dzieci ????!!!! Mam syna 10-cio letniego , takie dzieci też wymagają opieki. Nie może zostać 10 godz w domu bez opieki nie wspominając już o ogromie materiału szkolnego do przerobienia w domu. Prawo do opieki powinni mieć rodzice kazdego dziecka uczącego się w szkole podstawowej.

Aga 2020-03-20 16:06:58

Brak słów. Nikt nie mysli o reszcie dzieci i rodzicach pracujących...

Gosia 2020-03-20 15:22:31

No właśnie dziecko samo w domu albo w pakiecie że sobą do pracy , dodatkowo na e- dziennik na bieżąco przesyłane są materiały do przerobienia i informacje o lekcjach on-line i jak w tym momencie będąc w pracy dziecko ma to zrobić.

Kinga 2020-03-20 13:20:27

a co z dziećmi powyżej 8 roku życia które są zdrowe a muszą być w domu , kiedy ich rodzice muszą być w pracy ???? Powinni zwiększyć wiek dzieci do 12 lat !!!!!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.