PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu
REKLAMA

KOMENTARZE (10)

Do artykułu: Mateusz A. Bonca, prezes Grupy Lotos: Przez konsolidację nikt nie straci pracy. O siebie też się nie boję

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Lotos w rękach PO 2019-12-07 09:59:40

Jarosław Wittstock reprezentuje interesy PO podobnie jak jego koledzy z jednej wioski pod Gdańskiem czyli z Lublewa. Z ich inicjatywy w ciągu kilku lat zostali zwolnieni z Lotosu wszyscy, których sympatie polityczne były po stronie PiS. Nie rozumiem co PiS wyprawia oddając LOTOS w ręce platformersów!

• Narcystyczne i pyszne spojrzenie 2019-12-06 22:13:57

“Kiedy przygotowywałem strategię dla Grupy Lotos, użyłem w niej słów „stabilizacja i bezpieczny rozwój”…. JA JA JA = jak narcyzm [przygotowywaŁEM… użyŁEM - pewnie jedyny koncern na świecie gdzie Prezes SAM “przygotowuje strategie” :-)] Plus: “A i o siebie się nie boję. Czuję się bardzo komfortowo z wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym, jakimi dysponuję.” ...Prawie jako Donald Trump. PS. Powodzenia na "wolnym rynku"- ciekawe czy koleja spółka będzie także Spółka Skarbu Państwa...

• Zarządzanie - pytanie na poziomie studiów licencjackich 2019-10-20 23:10:57

Czy ten proces Orlen & Lotos to jest faktycznie fuzja - czy też może przejęcie?

• Filozofia zarządzania - złote myśli prezesa 2019-10-11 00:41:56

Pytanie, czy mając na uwadze, że cała organizacja korzysta tylko z tego jednego palca, nie pozwolić takiej osobie na kilka małych pociągnięć całej ręki.

• Biuro podrozy 2019-10-10 21:31:07

"Życie na walizkach nie było uciążliwe?" "Nie rozumiem pytania. Czemu miałoby być?" - powiedzial ten co duuuuuuzo podrozowal haha

• zdziwiony 2019-10-10 14:40:13

taki menedżer i lider a dlaczego pod biurowcem w Lotosie pracownicy produkcji wyrażaja swoje troski i obawy związane z pracą???

• akcjonariusz 2019-10-09 21:11:35

Dobry humor prezentuje ten Pan i brak poczucia skromności. A tylko EFRA jest opóźniona ponad rok a przez to brak przychodów wielu milionów dolarów skąd więc u Pana taki dobry nastrój. Wyliczenie przybliżone dla 1 roku: 366 dni x 2$/bbl x 200 000 bbl/dobę = 146 000 000$. A ile dni jest opóźniona w stosunku do pierwotnego harmonogramu?

• Aparatowy 2019-10-09 20:47:03

Prawda jest taka że żeby zarządzać firmą obracającą się w przemyśle ciężkim, powinno się mieć choć by znikome pojęcie o tym co się dzieje na produkcji. Prezes Bońca podczas rozmów z aparatowymi udowodnił tylko, że takowej nie posiada, a brak elementsrnej wiedzy powinien eliminować go z fotela prezesa takiej spółki.

• Zenek 2019-10-09 19:51:22

Niech się dalej rozwija na walizkach razem z pilotem od wycieczek i krukiem ale poza Trojmiastem i Lotosem

• Jontek 2019-10-08 16:28:54

Sie usmialem. Fachowiec: 'Trzeba zrozumieć, jak działa Excel. Jak się sumuje. Jak się dzieli. Co to mediana i czym różni się od średniej...' Czyli moj 14-letni syn tez moglby byc preziem Lotosu. Podobego steku bzdur dawno nie czytalem, na pewno uwierze, ze ten pan nie jest z politycznego nadania... Nie wazne co potrafisz, wazne pod kogo jestes podwieszony, niestety.

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu

REKLAMA

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.