PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Koniec nadziei na emerytury stażowe. Ministerstwo nie pozostawia złudzeń

KOMENTARZE

Dario 2020-07-14 10:57:34

To ja w niedzielę rano specjalnie prasuje garnitur i idę zagłosować za moimi stazowymi a on 2 dni po wyborach wycofuje się sprzedali nas czuje się oszukany i prawdopodobnie wpadnę w depresję kłamcy oszuści za wszelką cenę żeby ich nie odgonić od koryta niech teraz jedzie do Rydzyka po pokute

Dario 2020-07-14 10:50:51

Zostaje tylko pomostowa

Dario 2020-07-14 10:44:43

Na Polsacie była tabela z obietnicami dudy i już tam nie ma emerytur stażowych ktoś nas oszukał w perfidny sposób a mówili tyle o wiarygodnosci

Do ona 53 2020-07-14 10:17:59

Dzisiejsza prasa Emerytalne obietnice Dudy już nieaktualne. Bo za drogieNie będzie obiecanych przez prezydenta dodatkowych świadczeń dla seniorów oraz wcześniejszych emerytur stażowych.

Ona53lat 2020-07-14 09:35:48

I znów się mylisz, mam dziecko. Wiesz jeszcze wieczorem rozumiem że z nudów jakiś drink ale tak od rana! Ja pier.... masz zdrowie. A co na to Pan mąż? Zresztą współczuję mu, wystarczy że poczytam jak piszesz. Bo jeśli to nie alkohol to może być znaczna otylosc. Te osoby też są bardzo agresywne.

Do robola 2020-07-14 09:30:43

Emek na szczęście nie będzie i dobrze robol zapierdalaj też będziesz miał wysoką emeryturę jak nasz czcigodny ojciec narodu Jarosław coś około 7000 tysięcy tylko pracuj tak jak on do 71 lat a nie narzekaj że ci się emka stażowa należy gówno ci się należy robol pracuj aż ci para z dupy poleci kto wie może przebijesz Jarosława z wysokością emerytury

ROBOL 2020-07-14 09:21:49

Cieszy Mnie to , że chociaz Ty to CZYTASZ , SKARBIEŃKU ! Pozdrów MĘŻA !

Do ona 53lat 2020-07-14 09:20:05

A to współczuję że nie będziesz miała wnuków bezdzietna to nie dobrze elektorat popiera matki niestety kobiety bezdzietne nie są dobrze postrzegane przez ten elektorat

Do robola 2020-07-14 09:13:47

Żal ci dupę ściska że mój mąż ma wysoką emeryturę a czemu nie zazdrościsz komunistyczna świnio Kaczyńskiemu mój mąż dostał emeryturę za uczciwą pracę a nie za grzanie ławki sejmowej no ale cóż im się to poprostu należy robol ty mało Qrwa wiesz kto się dochrapie stołka ten korzysta naiwniaku jak taki jesteś obyty to co robisz na forum idź do sejmu i walcz o te twoje emki kretynie a nie wypisujesz te swoje wypociny na forum którego nikt nie czyta

Ona53lat 2020-07-14 09:11:18

Zawsze jak sobie wieczorem popijesz to nie pisz komentarzy. Z reguły wychodzi straaaaszna agresja słowna. Dziś już dużo lepiej. Słońce, kochaniutka, piękny dzień dziś, idź na spacer, jak masz ogródek to w nim coś grzebnij a od razu humorek lepszy. I nie atakuj ludzi po pijaku bo w twoim wieku już nie wypada. Miłego dnia aha odnośnie wnuków nie mam i mieć nie będę. Tak więc lata mi co będzie kiedyś. Żyje tu i teraz, a młodzi niech się sami o siebie martwią, i tak źle nie mają. Do ROBOLA dzięki za wsparcie ale zawsze sobie radziłam sama jakem skorpionica🙂. Pozdrawiam Cie serdecznie miłego dzionka

ROBOL 2020-07-14 08:47:46

Do prowadzącej "dialog" z " ona53" JUŻ nie pisz o tych WSPANIAŁYCH BOGATYCH NIEMCZECH i o tym NIEBOTYCZNYM ZADŁUŻENIU a może NAPISZ jak to WSPANIALE było za RZĄDÓW TUSKA i PO - PSL ! Z chęcią POCZYTAMY ! A tak na marginesie : mężusia WYSOKA EMERYTURA to z PRACY dla OJCZYZNY czy z WYSŁUGIWANIA się BOLSZEWIKOM ?

Do robola 2020-07-14 08:19:40

I vice versa ty też pierdolisz jakbyś się gówna nażarł ty i ta twoja nadzieja na emki stażowe zaczyna być śmieszna lecz sobie łapy bo na mózg już za późno zostaniesz emką ale w ryło

Do ona 53lat 2020-07-14 08:12:09

Ależ kobieto to że mam męża nie oznacza że nie pracuje ja już swoje przepracowałam 38 lat pracy myślę że czas odpocząć tylko błagam nie pisz kobieto o emkach stażowych bo ich na pewno nikt nam nie da weź się ogarnij państwo jest tak zadłużone że twoje pra pra pra wnuki będą je spłacać chyba że pitną do Niemiec bo w Polsce tylko za miskę ryżu Morawiecki trzeba zapierdalać

ROBOL 2020-07-14 08:09:50

" gość" sądząc po TWOICH KOMENTARZACH , dalej NADUŻYWASZ PŁYNÓW ODKAŻAJĄCYCH

Ona53lat 2020-07-14 07:57:49

Jeśli jesteś kobieta to musisz być strasznie sfrustrowana i nieszczęśliwa. Ja z nudów nikomu źle nie życzę i w ten sposób nie pisze. Może i jestem wg ciebie stara ale niekoniecznie zblazowana jak Ty. Nic o mnie nie wiesz. Skąd wiesz czy pracuje? Czy pisałam o tym? Nie. Tak więc nie wyciągaj głupich wniosków. To że ty wyglądasz w wieku 53 lat na stare próchno to inny niekoniecznie. A tak w ogóle to nudzą się tylko osoby głupie i bez pomysłu na spędzenie dnia. Osoby kreatywne i szczęśliwe nie znają tego pojęcia. Żal mi cie. Być na garnuszku męża to niestety nie jest szczyt moich marzeń. Ale każdy ma swój pomysł na życie. Są i tacy co żyją z dzieci. To nie moja bajka. Zawsze uważałam że kobieta winna być niezależna finansowo od męża. Tylko wtedy czuje się wolna i niezależna. Zresztą ktoś kto tak pisze nie wart jest mojej uwagi.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.