PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Koniec nadziei na emerytury stażowe. Ministerstwo nie pozostawia złudzeń

KOMENTARZE

Zawiedziona 2020-07-14 21:45:54

10 lipca 2020 r., Rzeszów. Agata Duda: "Mój mąż to najbardziej uczciwy człowiek, jakiego znam .

Wnuczek 2020-07-14 21:44:47

Metoda na wnuczka działa

ROBOL 2020-07-14 21:31:22

Zostawię to bez KOMENTARZA ...... ROBOL ileś tam !

robol-80 2020-07-14 21:18:44

Do ROBOLA powtórzę - w PRL-lu w każdym zakładzie pracy było tzw. "gumowe ucho" I ty swoim zachowaniem je NAM przypominasz ? My o swoje prawa walczymy e. stażowe za ciężką prace , jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj Płacimy podatki co niektórzy już przez 45 lat . Doceń to, bo nie wiesz ile będziesz pracował ale tacy jak ty "oddelegowani do pracy " to krótko i przechodzą "zasłużoną " emeryturę po 25 latach mącenia w POLSCE. ROBOL TROLLU według ciebie - "to forum to NIE RING do WALKI o STAŻOWE a jedynie można tu sobie wyrazić różne OPINIE i SPOSTRZEŻENIA !" Boisz się że sprawy wymkną się spod kontroli i walka o emerytury stażowe przeniesie się na ulice ?

He he 2020-07-14 21:01:28

To jury z zatoki sztuki, oni tam wybierają którego chłopczyka wybrać

Gosc 2020-07-14 20:55:01

Zapomniałeś dodać robol że mógł prezez mianowac prezydenta na drugą kadencję od razu nie było by tych kosztów

gość z długim stażem pracy 2020-07-14 20:51:52

Ja uważam, że ta wygrana Pana AD to porażka, praktycznie o włos-trochę ponad 2 %. Jeżeli obecni rządzący z prezesem na czele są zadowoleni z tego wyniku to można tylko im pogratulować. Niech każdy z nich z osobna dobrze zastanowi się, ile wagonów pieniędzy wpompowali na 500+, 300+, mama + itd. na ten marny wynik-czy się opłacało być w takim stresie. Gdyby odpowiednio wcześniej wprowadzili ustawę o emeryturach stażowych nie było by na pewno II tury wyborów, ponieważ Pan AD wygrał by w I turze, osiągając wynik dużo wyższy. Ciekawe czy już dotarło, że nie wszystkie osoby, które biorą głosują na PIS. Czekam z niecierpliwością na emeryturę, ponieważ mam ponad 40 lat pracy.

Dario 2020-07-14 20:51:09

To mnie też dwa tygodnie nie zaliczyli od razu do robotykazali przyjść na drugi dzien

ROBOL 2020-07-14 20:31:33

ZWYCIĘSTWO DUDY nie w SMAK CELEBRYTOM , bo Prezydenta powinno wybierać jury w składzie : HOLLAND , JANDA , STURH junior , GRETKOWSKA , PAULINA MŁYNARSKA , OLBRYCHSKI , PONIEDZIAŁEK ! DEMOKRACJA jest WIELCE PRZEREKLAMOWANA ! Ha ha ha !

M.P 2020-07-14 19:56:50

Do Dario. Mnie też wojsko wliczyli do kapitału,ale okres po wyjściu(17 04 81r. do 15 05 81r.) nie liczą mi nawet jako nieskładkowy. Wychodziłem z wojska w wielki piątek, potem musiałem zrobić badania(pracowałem jako maszynista na kolei nikt po dwóch latach przerwy nie wpuścił by mnie na lokomotywe, badania to około dwa tygodnie).A najciekawsze jest to,że na świadectwie pracy mam ciągłość od 77r. do 84r.

40+ 2020-07-14 19:56:05

Jestem ciekaw czy zostaniemy oszukani przez Pana Prezydenta Rząd i Związki Zawodowe? Pierwszego Września będę miał 41 lat pracy. Ja nie proszę o emeryturę stażową a się jej domagam. Jak jej nam nie chcą dać to niech oddadzą nasze składki razem z odsetkami. A każe nam się pracować na młodych emerytów z budżetówki.

Gosc 2020-07-14 19:53:05

Oj tam oj tam robol za trzy lata stażowe wróci, nic się nie stało, nic się nie stało, już za trzy lata już za trzy lata będziemy na stazowych

ROBOL 2020-07-14 19:38:11

"KT" NIEZMIERNIE Miło MI , że CIĄGLE JESTEM WSPOMINANY przez takich OBSZCZYMURKÓW ! MIŁEGO WIECZORU !

jasnowidz 2020-07-14 19:37:02

P.Duda wygrał wybory jak było wcześniej powiedziane uzyskał 400 tyś głosów więcej niż przeciwnik obecnego Prezydenta poparło dużo wyborców przyznał to nawet p.Grzegorz Schetyna , emerytury stażowe będą w niedalekiej przyszłości

Gosc 2020-07-14 19:08:42

Andrzej Duda, Andrzej Duda, Andrzej Duda Andrzej Duda, no a teraz do roboty robol i jemu podobni

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.