PARTNER PORTALU partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Koniec nadziei na emerytury stażowe. Ministerstwo nie pozostawia złudzeń

KOMENTARZE

Obywatel 2019-09-19 07:54:15

Ale, za to Ci co tych robotników pałowali teraz zgodnie z konstytucją śmieją mi się w gębę, i mówią zapierdalaj do śmierci. Komuna mnie nie wykończył, ale demokracja Jarosława da radę. Mam 45 lat pracy fizycznej i 5 lat do emerytury, jestem już zmęczony.

zawiedziony 2019-09-18 22:56:59

Ludzie którzy pomagali obalić komunizm są dzisiaj traktowani jak szmaty.

Teresa 2019-09-18 22:33:41

Od mojej kilkunasto osobowej rodziny PiS nie dostanie głosów52607

45+ 2019-09-18 21:50:22

Oto cała obłuda partii PiSu dla jednych ustawa jest konstytucyjna a dla drugich nie.widocznie nasze głosy są im niepotrzebne, dlatego zagłosujemy na inne partie.byle tylko PiS nie miał większości w sejmie

Nawi 2019-09-18 21:45:00

Zieleniecki powiedział że wprowadzenie emerytur że względu na staż jes niekonstytucyjne, a dla nauczycieli okazuje się że może być konstytucyjne, czy ktoś mi powie czy czy tam w tym ministerstwie przechodzą jakieś badania okresowe.

Zawiedziony40+ 2019-09-18 21:28:32

Bo jest to konstytucyjnie - nie budzi zastrzeżeń ,tak jak emerytury stażowe po 40 latach!!! Na Wybory ?

ja 2019-09-18 20:57:14

To dlaczego dziś jest propozycja emerytury stażowej dla nauczycieli???

Andrzej 2019-09-18 20:33:27

I znów kolejna grupa na wcześniejszą emeryturę. To nauczyciele. Rząd znów nas ignoruje. Żenada wstyd dyskryminacja!!!

jola 2019-09-18 18:35:34

Ja nie bede glosowac.nie ma na kogo.sld to tez sciema.

Teresa 2019-09-18 14:09:59

Walczy tylko OPZZ! Niestety mimo Ich chęci nic z tego nie wychodzi bo zwyczajnie się z Nimi nie liczą - ani PIS ani Prezydent Duda. Dla mnie karygodne jest że emerytury dostają GRUPY które robią tzw "zadymę" - czyli strajkują. Tak zrobili Policjanci i nauczyciele. Zwykli ciężko pracujący ludzie z 40/35 letnim stażem pracy i ze zgromadzonymi składkami NIKT się NIE LICZY. Rząd ma nas w NOSIE bo boi się że nie będzie komu pracować. ZUS korzysta z naszych pieniędzy rozdając np MAMA +. My musimy pracować na pozostałych i na pozostałe " plusy" które PIS rozdaje jako kiełbasę wyborczą. Będę głosować na SLD, tylko dlatego żeby PIS miał mniej głosów. Poza tym tylko ta partia ma w programie emerytury stażowe. Jak wszyscy będą myśleć zeby nie oddawać głosu na SLD to faktycznie to wówczas nie będą mieli czas.

Gosc 2019-09-18 13:18:36

SLD z poparciem 13 procent to sobie może porządzić w piaskownicy z dziećmi

Barbara 2019-09-18 13:16:43

Gdyby ZUS dysponował pieniędzmi to może emerytury stażowe by przeszły ale ZUS groszem nie śmierdzi

zmęczona tą polityką 2019-09-18 12:47:12

PIS nauczycielom obiecuje emerytury stażowe po 30 latach pracy a co z innymi grupami społecznymi? Gdzie w tym momencie są związki zawodowe dlaczego nie walczą z PIS-em, Radą Dialogu Społecznego i zakłamanym Prezydentem RP które zwodzą nas od 2015 roku . Nie wiedzą że inni też istnieją? Mam troje dzieci i 36 lat nieprzerwalnej pracy.... robię na Mama 4+, 500+, 300 +, 13 emeryturę i podwyżki dla nauczycieli, 1500 dla posłów ...... a kto mnie da coś za darmo? Może należy podpowiedzieć Panu Mordasiewiczowi i Rządowi żeby podwyższyć wiek emerytalny do 100 lat przepracowanych wtedy nikomu nie będą musieli wypłacać emerytury!!! A te grupy uprzywilejowane jak nauczyciele mają 15 % podwyżki 18 godzin tygodniowo, urlop zdrowotny roczny płatny, 3,5 miesiąca wakacji i jeszcze propozycja Pisu na emerytury stażowe....... serio ta partia idealną ma nazwę " Prawo ale jakie i dla kogo i Sprawiedliwość jakia i dla kogo " bo nie dla nas !!! Pis ma gdzieś nasz elektorat to my jego też powinniśmy mieć gdzieś przy wyborach!!!

Gość 2019-09-18 09:46:01

Głosować na SLD tak na prawdę to nic nie da najlepiej oddać głos nie ważny SLD nie przebije się przez PiS w sejmie szanse żadne

TK 2019-09-18 09:22:48

Przeglądałam program wyborczy i faktycznie tylko Sojusz Lewicy Demokratycznej jako jedyny ma emerytury stażowe. Nigdy nie myślałam żeby na nich głosować ale dziś juz wiem - bez względu na wszystko - tylko ONI - żeby zakłamany PIS i PO nie wygrali. PO zabrał, a PIS kłamie (4 lata zwodzenia) w sprawie emerytur.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.