REKLAMA

Komentowany tekst

Poczta Polska rekrutuje. Potrzebni nie tylko listonosze

KOMENTARZE

jana 2019-05-28 07:46:17

co za bzdury, ja pracownik poczty polskiej po 33 latach ciężkiej pracy nie mam 25000 tyś netto na rękę, piszę po 33 latach pracy, więc kłamią na potęgę........

Boni 2019-05-18 13:36:17

Zapomnieli dodać że za staż płacą po trzech latach, premia śmieszna, inne dodatki trzeba się załapać odpowiednim stażem na poczcie. A co jest najgorsze kary jakie nakładają na pracowników za brak podpisu, za nieczytelny podpis za słaba pieczątkę! Brak słów grosze się zarabia a ZUS chce kary dla pracownika w wysokości prawie 180 zł bo zwrotki nie dostali. Szok 😲

Pracownica 2019-05-18 12:25:46

No czysta propaganda o zarobkach. Zapomnialo sie dodac ze prawie nikt nie dostaje calego etatu tylko 1/2 ew. 3/4,przez o realne zarobki na poczcie to 1350zl na rękę!!!jak zyc panie prezesie.

Jaker 2019-05-18 11:44:20

Witajcie szczerze szukam u nich pracę i oni właśnie potrzebowali orzeczeniem o niepełnosprawności i ja właśnie mam ale niestety kilka razy składałem cv i kilka razy odmówili i teraz szczerze gdzie tu jest że potrzebują pracownikiem. Chyba sami nie wiedzą co robią jeśli chodzi o stronę poczty polskiej i mam nadzieję żeby więcej nie oszukiwali w tym że praca jest. Pozdrawiam

Ja 2019-05-18 00:24:49

Mała kasa dużo pracy. I ciągły stres nagadywanie presa - - - plan plan!!!!! A gdzie kasa za taką ciężka pracę. I te KARY, bo drak daty czy mało czytelny podpis.

Listonosz 2019-05-18 00:19:41

Jestem listonosz em od 4 lat. Ciężka i odpowiedzialna praca. Człowiek się stara. Konto gazety znicze - sprzedane. Ale zawsze 10 żal i to ogromny bo 1980zl. I jak tu żyć. Jak kupić czy wyremontować auto w rejon, bo i kilometrówki za mało. Jest wiele osób oddanych poczcie ale młodzi nie będą tu pracować. Ja po 4 latach nadziej ze się coś ruszy na lepsze - odeszłam. Trzeba zacos żyć a nie zebrać u rodziców. Przykre bo lubiłam ta prace.

Ons 2019-05-17 22:05:49

Bzdury, ale nikt nikomu nie broni rekrutujcie się ludziska i sami się przekonajcie, Pani rzecznik chyba harlequinów się naczytała jeśli chodzi o atmosferę a już o innych sprawach nie wspomnę

Miejska Gorka 2019-05-17 16:35:23

Bujać was A nie nas

Były pracownik 2019-05-17 16:14:16

Nigdy nie było fajnie okropne władze kierownicy

Franek 2019-05-17 15:24:07

Dyrekcja poprzez naczelników urzędów i wywieranie presji straszenia potrafili kłócić pracowników najlepiej się później nimi rządzi związki zawodowe maja nas w nosie dla nich tylko kasa się liczy i układy z dyrekcja

Bb 2019-05-17 15:18:40

To co dyrekcja pisze to bzdury ja po 14 latach pracy na rękę mam 2100 zł brak premii za święta Bożego Narodzenia samochód na swoim utrzymaniu rower za swoje musisz kupić okręt tonie powoli

Afhuj 2019-05-17 12:53:39

Nie polecam, dane wyssane z palca. To jakby wmawiać ludziom że taboret ma oparcie i da się wygodnie siedzieć.

Pola 2019-05-17 11:58:08

Bzdura Bzdura Bzdura! Gdyby faktycznie były takie zarobki to by ludzie nie uciekali z poczty xd poczta polska jako pracodawca nie dba o pracowników. Zabrali bony, paczki świąteczne, zamierzają zabrać 13stke. W dodatku zwalniają oddanych pracy ludzi. Poczta Polska nie zwiększa cen dla klientów po to aby zwiększyć pensję. Zwiększa po to, aby pozbyć się długów. Gdyby Ci wyżej godnie reprezentowali ta spółkę, nie podpisywali durnych umów na odwal, to byłaby silna spółka. Ale niestety, za parę lat obudzą się o kilka lat za późno "co żeśmy robili nie tak". Poczta Polska upada. Mozolnie ale upada.

Łukasz 2019-05-17 11:44:58

Szczerze nie polecam tej spółki, chory system zarządzania, ludzie na stolkach bez jakiekolwiek wiedzy nt. pracy poczty tam gdzie ona jest potrzebna, czyli u klienta, obrywa się zawsze tym na końcu łańcuszka, jako listonosz zapomnij o premii, chyba że sprzedasz towaru za 10-15 krotnosc wartości tej premii. Żenada, żenada, żenada. Poczta umiera szkoda na nich czasu

Zocha 2019-05-17 11:42:54

Dagmara. Jeśli masz na myśli wycieczki dla pracowników to raczej wspoltowarzysze pracy nie zachęcają żeby z nimi gdzieś jeździć. Wczasy zorganizowane? Czyli dofinansowanie tzw grusza. Max 50% raz na dwa lata max 2000 zł. Jeżeli te fakty plus roczna premia przy tak ciężkiej pracy za 2500 na rękę z nadgodzinami to dla ciebie super to nisko mierzysz. Nie chodzi i to żeby zmieniać pracę ale żeby cię szanowano

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.