PARTNER PORTALU partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Niższy wiek emerytalny skusił 100 tys. osób. To mniej, niż przewidywano

KOMENTARZE

Stas 2019-06-05 18:25:02

Kiedyś ludzie starsi byli szanowani przez współpracownikói pracodawców dzisiaj młodzi nazywają nas geriatria chcieli byśmy odejść z pracy bo jesteśmy już zmęczeni płace składki przez 43 lata i już bym chciał odejść może związki i rząd poszli na kompromis i wymyśliliby ze może mężczyzna mógłby odejść na emeryture po 40 latach pracy w wieku 62 lub 63 ?

ktoś 2019-06-05 14:05:24

Emerytury stażowe jak najszybciej niech młodzi mają miejsca pracy, i do tego leki bezpłatne można pomarzyć

ktos 2019-05-30 18:13:56

kiedy emerytury stazowe kobieta ma 40 lat pracy i jest w wieku56 lat zero szacunku od pracodawcy bo ma troche nadwagi i za to kaze ja pracodawca bo przez 8 godzin praca fizyczna to sobie przysiadzie ze zmeczenia tak pracodawce to boli ze kaze ja mniejsza premia a innni co chwila chodza na papierosa to ich za to popiera chce powiedziec ze to sie dzieje w Palacu Mlodziezy w-wa

Eee 2019-05-20 11:48:47

Pracowniku zmianowy ja mam 42 fizycznej są ŕóźne zawody.

& 2019-05-20 11:46:04

Tak masz racjè Ewus teraz wygrali bo obiecali zmniejszyc z 67 na 60 takźe politycy zastanówcie sie

Pracownik zmianowy 2019-05-17 15:10:40

Emerytury stazowe ,ale tylko dla ciężko pracujących tzn.praca na zmiany,praca w budownictwie ,ludzie budujące drogi ,panie pracujące w sklepach ogólnie zatrudnieni na stanowiskach robotniczych ,nie dla osób siedzących za biurkiem,tak pracować można do śmierci.

sort65 2019-05-11 09:55:12

jeszcze jedno ;co się stało z14 postulatem sierpnia 80 ?że wisi na bramie stoczni to wiemy ale kiedy i dlaczego został zawieszony ,wstrzyymyny -bo nie było pieniedzy aby go realizować-teraz są i co

sort65 2019-05-11 09:44:32

Pani Rafalska sama sobie przeczy ,na początku pisze 60 i65 a na końcu już po pięćdziesiątce ,po pięćdziesątce to pracy a nie życia .Pozdrawiam wszyskich zmanipulowanych.

sort65 2019-05-11 09:36:07

Pani Rafalska nie wspomina o stażu a 50 ale latach pracy mogę przejść na emeryturę jak osiągnę 65 a staż pracy i 15 sxkodliwego nie liczy mi sie do niczego no aby być ok to tylko do rekompensaty po65.

Ewus 2019-05-10 21:12:21

Ta partia która wprowadzi emerytury stażowe napewno wygra w wyborach

Optymista 2019-05-10 19:58:57

Stażowe emerytiry to jest bardzo dobry pomysł i uczciwy dla ludzi którzy pracują. Ta partia która to wprowadzi to wygra wybory jesienne

Przyszły emeryt 2019-05-10 19:51:45

A kiedy będą wprowadzone emerytury stażowe, 35 lat pracy dla kobiet , 40 lat dla mężczyzn tyle się o tym mówiło i nic.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.