REKLAMA

Komentowany tekst

Będzie zakaz strajku dla nauczycieli? Petycja już w Sejmie

KOMENTARZE

Marilyn 2019-06-06 01:15:33

Nauczyciele są bezczelni. Mają święta wolne,wakacje wolne, ferie wolne ,nawet nie przepracują 8 godzin dziennie,niektórzy .I co jakiś czas im się przypomina że za mało zarabiają.Nie dała bym im już złamanego grosza.

Barbara 2019-06-05 20:36:09

Bogu dziekujemy, ze nasza siostra po przeprowadzce do Szczecina nie dostala pracy w szkole i znalazla prace w innej branzy, gdzie doceniono jej znajomosc jezykow i talent organizacyjny.53571

Bar 2019-06-05 20:30:38

Barbara

swad 2019-05-30 15:54:57

wydaje mi się ze gdyby nauczyciele wykonwyali pracę 40h/tydzień i ich czas pracy był ewidencjonowany w sposób odbicia np. kartą, to problemu by nie było...nawet by podwyżki dostali... poza tym jest to grupa uprzywilejowana, ja kończąc studia mam 20 dni urlopu, nauczyciele wszystcy jak jeden bóg ponad 30 dni... dodatkowo, płatny urlop na poratowanie zdrowia itp. nie kazdy ma takie profity, a nauczyciele nawet tego nie potrfią docenić...moj urlop tez nie jest wybierany wtedy kiedy bym sobie życzyła, bo są terminy kiedy jest takie obłożenie pracą, że szef mi takowego nie udzieli, pracownicy na produckji maja przestoje i też nie maja mozliwości wyboru wybierania urlopu... także doceńcie co macie...kazda praca jest ciezka jesli sie ja wykonuje rzetelnie.

Bruno 2019-05-15 22:32:48

Zakazać wszystkim zwiąkom zawodowym i zmienić nazwę Republika Polska Ludowa i polexit

Jan 2019-05-11 08:11:51

Demokracja jest wtedy gdy mniejszość wyborcza uznaje wybór większości jak na razie tego nie widać. ZNP do teraz się nie zreformował działa przeciwko dzieciom dobrym nauczycielom reformie szkolnictwa Polsce a zamachy bombowe to szczyt chamstwa. Reforma szkolnictwa jak najszybciej

stary 2019-05-08 22:15:28

Zlikwidować szkoły. Religia wystarczy. Jak ciemnota, nie ma pojęcia, kto jest winny tego, że dzieci posyłają na korepetycje. Winią nauczycieli. Prosta logika : musisz zrealizować 300 zagadnień na 100 lekcjach. Po reformie ilość godzin spada z 7 do 2 na tydzień i to samo do realizacji. Winny nauczyciel ?. Ale Z. obniża koszty bo przecież wszystkiego nauczą się na praktyce miesięcznej. Możecie kazać by w szkołach była możliwość wykupienia dodatkowych godzin, z fiskusem na "legalu" wyjdzie taniej. Albo tak jak powinno być : szkoła branżowa. Dlaczego męczycie dzieci jakimiś korepetycjami ?

kolejarz 2019-05-08 20:32:55

Za "komuny" wiele zawodów, miało zakaz strajków, a jednak strajkowano, to śmieszne, że Ci co kiedyś strajkowali, teraz chcą, innym tego zabronić.

Sebastian 2019-05-08 19:06:34

To już jest krok od dyktatury i totalitaryzmu. Demokracja powoli umiera. Zaraz zaczną lać pałami i internować. Na naszych oczach rodzi się państwo bezprawia.

Iza 2019-05-08 18:47:57

Ja proszę o zakaz strajku dla lekarzy!! Oni ratują życie! Z tej perspektywy matury czy egzaminy nie są takie istotne!

Naiczyciel 2019-05-08 17:48:53

Słusznie. Zgadzam się.

Komunizm wiecznie żywy 2019-05-08 17:44:14

Generalnie rząd jest słaby. Tylko wszystkim daje i daje, a powinien wprowadzić pensję maksymalną, wtedy społeczeństwo przestanie się niezdrowo porównywać. Najlepiej jedna pensja dla wszystkich.

Misiek z Sokołówki 2019-05-07 21:27:53

A jaką moc prawną ma taka petycja? Z tego co wiem, to gościu proponuje zmianę ustawy zasadniczej a rządzący nie mają tyłu głosów w Parlamencie. Czyli: gonicie szczura, drodzy dyskutanci...

Zosia 2019-05-07 19:58:38

Abiturienci mają już w większości ukończone 18 lat, więc ich konstytucyjny obowiązek już nie dotyczy- proponuję by autor poprawki wniósł do sejmu kolejną poprawkę tym razem konstytucji by zdawanie matury było obowiązkowe, ba by każdy chętny tę maturę zdał na 5. Jak szaleć to na całego.

Maria 2019-05-07 19:52:41

Od kiedy to anonimowe petycje jednostki są brane pod uwagę!

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.