PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Emerytura stażowa po 35 i 40 latach pracy. Pracodawcy przeciwni. Pracownicy czekają

KOMENTARZE

jan 2020-02-08 14:45:31

Mój wiek 62 lata, okres składkowy 43 lata, zdrowie - jedną nogą w grobie, praca - jeszcze 4 miesiące, likwidacja mojego etatu, oszczędności starczą na max 6 miesięcy potem?, czynsz, opłaty nie ma za co, takiego schorowanego pracownika nikt nie zatrudni więc chyba komornik i bezdomność mnie czeka, bo zanim otrzymam emeryturę będę bez mieszkania ,a znajomy (mundurowy) w wieku 48 lat chwali się zwiedzaniem świata jako emeryt.., Panie Duda podpisuj Pan tą ustawę bo 500 tys. podpisów to chyba dość dużo, a tyle mniej będzie na wyborach za Panem bo obiecywał Pan, sztandarowy projekt na Pana wybory, tylko możliwość przejścia po 40 latach sładek, pracy, kto daje radę i ma pracę niech pracuje, komu już zdrowie nie pozwala i nie ma pracy będzie miał pewność że na starość nie skończy pod mostem, zwłaszcza jak został sam, bez dzieci i rodziny.

Gosc 2020-01-10 20:07:52

Górnicy zawsze, mieli dobrze a jak coś nie pasuje to wywalcza na ulicy Kto im podskoczy

antek 2020-01-06 19:40:48

ale bzdury swiadczenie jest tak nieskie ze musza dalej pracowac, czy gornik w wieku 40lat mlody chlop ma za malo kasy ze idzie dalej pracowac nie poprostu chce miec drugie tyle w sile wieku ma od rana do wieczora siedziec i patrzec na telewizor nie robcie zludzi idiotow i nie piszcie ze nie bedzie za co jechac na wypoczynek

Krzysztof 2019-12-10 13:07:41

Emerytury stażowe były obiecane i co gdzie one są. Ja pracuje od 15 roku życia i jak przejdę na emeryturę w wieku 65 lat będę miał 50 lat pracy. Czy to nie jest chore. Teraz stękają młodzi że będą nas,,utrzymywać,,. Myśmy sobie emerytury wypracowali i nikt nie robi łaski. Teraz jak zaczynają pracować mają po 25 lat życia po studiach to jak przejdą na emeryturę w wieku 65 lat i 60 lat to będą mieli 40 i 35 lat pracy. Niech się wezmą za nierobów, więźniów. Niech zapracują na emeryturę i utrzymanie. Zabrać dotacje do partii politycznych to są grube miliony. Mamy ekonomistów z bożej łaski. Jedyne co potrafią to podnieść podatki. Do tego nie potrzeba studiów ekonomicznych.

Ewa 2019-11-28 10:23:42

Emerytura po 35 i 40 latach TAK!!! Jeżeli się komuś nie podoba i nie wejdzie ten projekt to Rząd powinien zrobić emerytury które będą sprawiedliwe dla tych wszystkich którzy mają długi staż. Wszyscy Polacy powinni móc odejść na emeryturę jak wypracują 35 i 40 lat nie masz stażu nie masz emerytury!! Po przepracowaniu tak długiego okresu od razu zmienią zdanie . Mam staż 37 lat jak będę odchodziła na emeryturę 45 lat to chyba trochę za dużo!! Powinnam mieć wybór i sama zadecydować posiadając tak długi staż.

xyz 2019-10-27 13:19:16

czas żeby młodzi popracowali sobie za 2 tysiące miesięcznie przez 35 lat. starsi na zasłużony odpoczynek.

Piotr 2019-10-10 14:01:53

emerytura stażowa należy się każdemu łaski nie robią oddam głos nieważny z dopiskiem gdzie emerytury po 40 latach niech myślą, popieram wyjście na ulice jestem za bo inaczej nic z tego nie będzie trzeba tylko się zorganizować

45+ 2019-10-07 20:55:21

W piątce PiSu niema nic o emeryturach stażowych dlatego nie ma naszych głosów ja i moja rodzina oddamy głosy na inną partię aby PiS ich nie dostał,niech na nich głosują co dostali nasze ciężko uskladane pieniądze, pracować im się nie chce to może pójdą na wybory żeby zagłosować na darczyńców

Ryszard 2019-09-29 21:23:26

Mam 60 lat i przeprowane 45 lat a na zmianach przepracowane mam 38 lat i już by się chciało odejść na emeryturę, dlaczego nic się nie mówi o ludziach pracujących w systemie 4 zianowym

gosc 2019-09-25 11:38:53

Darcyn na meila do p Kaczyńskiego bo zwiazki walczą glos na liste nr 7

Darcyn 2019-09-24 15:07:05

Mam 43 lata pracy z nadliczbowymi to z50 górnicy idą po 25 latach policjanci i wojskowi też teraz słyszę że nauczyciele mają odchodzić na 30 lat pracy państwo w państwie to jest właśnie prawo i sprawiedliwość banda normalnie trzeba wyjść na ulicę

Ewa 2019-09-23 21:48:15

Chce emerytury stazowej.Jestem rolniczka i schorowana po operacjach.I niech nikt mi.nie mówi że będzie mała.Moja sprawa.

tinna 2019-09-22 21:50:37

juz pracuje ostatkiem sil 43 lata pracy w tym 13 lat w warunkach szkodliwych naprawde warto dac mozliwosc wyboru przejscia po 40 latach

E.S. 2019-09-13 17:27:22

Ja marzę o emeryturze choć po 40 latach pracy ,ktore mam a zostało mi jeszcze pięć.

Pracownik zmianowy 2019-09-10 09:34:49

Nie wierzcie związkom to hipokryci dogadują się z rządem jak ograc uczciwych zapracowanych ludzi.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.