REKLAMA

Komentowany tekst

Co czwarty pracownik biurowy pracuje w uporczywym stresie. A to wierzchołek góry lodowej

KOMENTARZE

Emil 2019-05-10 20:13:45

W poprzedniej firmie tak miałem. Całe 8h non stop przed kompem jedynie przerwa na toaletę, ale tez nie za długo bo wszystko trzeba było wpisywac w raport. Te raporty to było! Trzeba bylo sie napocic zeby wyrobic dzienna liczbe telefonów. Od roku jestem w medicover w biurach. Pracuję na totalnie innych warunkach. Regulaminowo mam przerwe jak pisza w bhp, wiec mozna spokojnie zjesc lunch. Fajną sprawą sa tez karty benefitowe wiec po pracy mozna wyjsc sie zrelaksowac w kinie czy nawet wybrac zniżke na kolacje

zxk 2019-04-19 10:35:34

Dawkowanie witaminy D3,19do 65 lat -pażdziernik- kwiecień lub cały rok800do2000j.m,65 do75 rok życia 800do 2000j.m cały rok.Ona działa tez antydepresyjnie.ostatnio ketamina donosowo tez zaczyna być stosowana antydepresyjnie.

Prawnik 2019-04-11 17:35:18

Przepisy prawne nakładają zarówno na pracodawcę jak i pracownika pewne obowiązki dotyczące przede wszystkim przestrzegania przepisów bhp, a w tym m. in. przerw w pracy czy projektowania stanowiska pracy zgodnie z wymogami ergonomii. Jako osoba ściśle związana z prawem doskonale zdaję sobie sprawę, że przepisy niejednokrotnie stanowią "czarną magię", dlatego zapraszam do nas. Wyjaśnimy, przeprowadzimy audyt, wyszkolimy,doradzimy. Tutaj można przeczytać o nas więcej: seka.pl/uslugi/doradztwo-z-prawa-pracy/

Renek 2019-04-09 03:37:45

I bardzo dobrze

Janusz 2019-04-04 06:00:07

To jak znosisz trudności w pracy uzależnione jest przede wszystkim od pogody, pogody ducha. Odbiór świata zewnetrznego oraz wykonywanej pracy, uzależnione jest od zasobów hormonów szczęścia u pracownika. Hormony szczęścia uwalniają z naszych rezerwuarów się pod wpływem wielu czynników np. dotyku, odpowiedniego oświetlenia, muzyki, bezpieczeństwo, usłyszenia dobrego kawału, uśmiechu na twarzy u kolegi lub własnym zobzczonym w lustrze, smacznej kolorowej pachnącej kanapki zrobione przez bliską osobę, przeczytanie wiersza. Ja mam w telefonie jako dzwonek piosenkę Doroty Osinskiej "Pogodę trzeba mieć w sobie". I nawet jak dzwonią zeby mi wcisnąć jakieś nowe "przyda się" to wysłuchanie kilku taktow piosenki rozpala słońce w moim świecie. Życzę wszystkim pogody ducha.

Res 2019-04-03 21:30:13

Aco. Byście chcieli brać kasę za darmo

Rde 2019-04-03 14:42:43

To co ma powiedzieć KIEROWCA ZAWODOWY!!!

polacy cebulacy 2019-04-03 08:21:11

Kazda praca ma swoje plusy i minusy, czytajac komentarze az sie odechciewa. Kazdy musi wykrzykiwac jak mu jest zle i z pewnoscia ma gorzej niz inny! Smiechu warte:)

Wykonczono 2019-04-03 08:17:19

Moje wyrazy wspolczucia dla calej budzetowki .Taki biedny nauczyciel pielegniarka sedzia a teraz pracownik biurowy ,ciezka praca stres niskie zarobki. Fizyczni to maja klawe zycie tylko seks i seks w robocie bo od dzwonka do dzwonka jebia 8 h i malo tego jeszcze ich wszyscy jebia !!!086

Majster 2019-04-03 07:59:51

Kto fizycznym broni isc do pracy biurowej ? IQ ?

Byk 2019-04-03 06:51:19

Skoro to taką straszną praca. To zapraszam do fizycznej . Idealna , bez stresu . Tłuszcz spalą też . Serce zdrowsze bo niej kawy i pączków . Skoro za biurkiem tak źle .

Fred 2019-04-03 04:07:56

Zobacz na fizycznych zapierdalają łykędy trzy zmiany w systemie czterobrygadowym!!! Nie porównuj tych biurowych nierobów!!!

Lol 2019-04-03 01:06:25

Wszedzie dobrze gdzie nas niema!

Wytaczarz 2019-04-03 00:45:50

Pewnie że biedni bo klima czasem zawiedzie, bo Facebook czasem zablokują i inne pierdoły.A ty fizyczny robisz co ci napiszą i ich błędy wyłapać musisz bo jak nie to ciebie obciążą bo oni nieomylni i nietykalni są.Zawsze mają rację według naszego pracodawcy winny ostatni na dole

Aster 2019-04-02 21:27:27

No, rzeczywiście biedni ci biurowi pracownicy! A co ma powiedzieć sprzedawca za ladą? Hałas, marudni klienci,oślepiajace światło i rozładunek dostaw w międzyczasie. Za to,po latach,wczasy w tworkach na NFZ.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.