PARTNER PORTALU partner portalu
REKLAMA

Komentowany tekst

Nowe narzędzia pracy dla policjantów

KOMENTARZE

zomol 2017-05-25 17:09:13

panie Ciarka rozumiem, że dotyczy to również najwyższych przełożonych. Ale będą im nosy rosły od kłamstw.

Buldog 2017-05-25 15:10:09

Nareszcie! Nie mogę sie doczekać. Wpłynie to pozytywnie na obie strony interwencji-zdyscyplinuje obywatela i nauczy profesjonalnej roboty nieudaczników policyjnych.

klm 2017-05-25 10:51:41

Sam byłem policjantem i wielokrotnie proponowano mi "zadośćuczynienie" za odstąpienie od swoich obowiązków. W zdecydowanej większości ignorowałem te propozycje wiedząc, że taka jest mentalność Polaków(co drugiego kontrolowanego musiałbym zamknąć). Ale gdy ktoś z propozycji przechodził do gróźb(a tak to często się dzieje gdy odmawiasz łapówy) wtedy oprócz mandatu łapał się na zarzuty. Już w chwili gdy pojawiły się pierwsze dyktafony(później telefony) zacząłem je stosować jako dupochron. I wieeele razy uratowały mi tyłek. Za tzw. demokracji okazało się, że nagrywanie interwencji przez policjantów jest nielegalne(!?!?)-nawet przyszło odpowiednie pismo z KGP. Olałem to pismo gdyż wychodziłem z założenia, że lepiej mieć dyscyplinarkę(za nagrywanie interwencji) niż zarzuty prokuratora za np. łapówki. Nawiasem mówiąc mina gościa, który napisał skargę, a później się posłuchał jak było w rzeczywistości-bezcenna.

Mars 2017-05-24 17:39:16

Ladnie powiedziane, ale Pan Ciarka o jednym zapomnial. Wszelkiej masci kontrolni beda sie przescigali w wytykach na policjanta i bardzo latwo bedzie policjanta niewygodnego wyeliminowac chociazby z modnej etyki. Skoro bedzie nagranie to rozumiem ze do sadu nie beda musieli chodzic jako swiadek a material bedzie dolaczony do akt

Hula Hop 2017-05-24 17:24:25

Bardzo dobrze niech tatusiowie i mamusie zobaczą w końcu wychowanie swoich dzieci, Policjanci od dawna są za monitoringiem

sierżant 2017-05-24 16:55:59

Bardzo dobrze. W końcu nikt mnie niesłusznie nie pomówi

Lol 2017-05-24 11:22:43

Jestem za dupochronem.....

Kolejny z wielu 2017-05-24 11:10:32

Bardzo bardzo dobry pomysł. Kto z f-szy za prosze o plus. Kto przeciw minus. Zobaczymy cco wyjdzie.

jeden z wielu 2017-05-24 09:58:03

Jestem za skończy się płacz przy kontroli i głupie gadki łapcie bandytów ,albo co mi możecie , a najlepszy tekst "u nas w Anglii policja się nie czepia" tak jak w Polsce ps. bo w Anglii policjant mówi raz a potem gleba i blacha w Tranzycie

Ojoj 2017-05-24 09:36:06

Na początek niech te kamery w codziennej służbie testują rzecznicy prasowi, komendanci i naczelnicy wydziałów.... To dla ich BEZPIECZEŃSTWA, bo przecież gdyby ktoś zechciał złożyć im ofertę korupcyjną to byłby gotowy materiał dowodowy ...... Poza tym skończyłoby by się ciągłe pomawianie ich przez podwładnych o mobbing, czy tez jakieś wywieranie presji na statystyki i wypełnianie progów satysfakcji, co według Komendy Głównej ponoć nie istnieje. Dajcie kamery przełożonym !!!!

Gal 2017-05-24 07:43:37

Niech zakupią radiowozy bo stare Kia Ceed mają już po 280000 tys. Przebiegu i się ciągle psują, chcą wydawać pieniądze na to co nie trzeba.

Mpg 2017-05-23 21:46:57

Nie ma paliwa do radiowozów, długopisów, stare komputery. Baterie nie wytrzymują w radiostacjach to po co kamery? Chyba tylko po to żeby przełożony miał podstawy żeby się czepiać

Kp 2017-05-23 20:03:16

Czytając wpisy społeczeństwo naprawdę nie wie co je czeka.Niedługo dotrze do was ludzie,że Policja jednak tak dużo nie karała i nie jednemu popuściła znieważkę itp. z kamerkami to nie przejdzie,dopiero zacznie się płacz no ,ale sami tego chcecie tylko później nie wylewajcie łez.

Haha :D 2017-05-23 19:49:21

Kamery powinni obowiązkowo otrzymać wszyscy komendanci,rzecznicy oraz inni zajmujący fajniutkie synekury w tej cudownej instytucji!...wtedy wyszło by na jaw,co robią przez cały dzień :D Już widzę,te starania żeby pokazać ,że cokolwiek się robi..ale panowie!Nagrywanie nie jednorazowo!Cały czas!Wyszedł by z tego film z rodu latający cyrk monty pythona :P Oskar murowany.

Police 2017-05-23 19:01:58

Ci co najbardziej teraz są za tym aby te kamery wprowadzić to zobaczą jak będzie pięknie. Dotychczas pouczeń było 2/3 a teraz będzie pouczeń może 1/10 choć to chyba mocno przeszacowana liczba a te wszystkie znieważenia i naruszenia albo 224 kk będą teraz bardzo szybko rozstrzygane a nie jak teraz czyli kilka lat. Bat na cwaniaków będzie.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.