Zakaz handlu. Oto jakie zmiany wprowadziły znane sieci

Druga niedziela, podczas której obowiązuje zakaz handlu, wypada 18 marca. Część sieci handlowych wydłużyła godziny pracy w piątki i soboty poprzedzające niedziele, podczas których nie będzie można handlować. Które sklepy wydłużyły godziny pracy? Publikujemy zestawienie wybranych sieci handlowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zakaz handlu. Oto jakie zmiany wprowadziły znane sieci

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

18 mar 2018 16:59


zęść sieci handlowych jest dłużej otwarta w piątki i soboty poprzedzające niedziele, podczas których nie można handlować. Część sklepów w soboty zatrudnia dodatkowych pracowników, aby sprawnie obsłużyć wzmożony ruch w swoich placówkach. Część zwiększa zatowarowanie w produkty świeże w soboty i poniedziałki, by sprostać potrzebom klientów.

Które sklepy wydłużyły godziny pracy, a które będą otwarte w dotychczasowych godzinach i co jeszcze zrobiły placówki handlowe, aby się przygotować do zmian?

Np. sklepy Auchan od 1 marca zmieniły godziny otwarć w soboty - od godz. 7.00. Zamknięcia sklepów pozostały bez zmian - chyba, że lokalnie Galeria Handlowa podejmie decyzję o późniejszym zamknięciu - wtedy hipermarket się dostosuje. W takim przypadku będziemy lokalnie informować klientów w sklepie poprzez plakaty oraz na stronie www.auchan.pl – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Dorota Patejko, Dyrektor Komunikacji i CSR sieci handlowej Auchan.

Więcej czytaj tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.