Pracownicy Tesco nie mogą pracować dla firm zewnętrznych w ramach merchandisingu

Pracownicy związków zawodowych w Tesco otrzymali od pracodawcy informację o wprowadzeniu zakazu wykonywania pracy dla firm zewnętrznych w ramach merchandisingu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy Tesco nie mogą pracować dla firm zewnętrznych w ramach merchandisingu

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

9 wrz 2015 20:36


Zakaz obejmuje pracowników Tesco na terenie całego kraju. Związek skierował pismo do zarządu spółki z wnioskiem o wskazanie podstawy prawnej do wprowadzenia zakazu.

Przypomnijmy, związek zawodowy jest w sporze zbiorowym z siecią Tesco od 18 września 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

10 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

arek 2015-09-16 09:12:25

ale nie o to chodzi. praktycznie każdy robi tak aby się wyrobić. Jeżeli mam wszystko zrobione i naprawdę nie mam już roboty to mi ręce nie odpadną jak cos tam sobie wrzuce podczas pracy. "Magdalena" nawet nie wyobrażasz sobie ile może być robty do zrobienia i nie ma czasu na serwisy. Każdy kombinuje jak może, ale jak się nie da a zazwyczaj tak jest to trudno, po pracy trzeba zostać i skończyć serwis. A to że ktoś robi sobie tylko serwisy zamiast pracować jak powinien to są sporadyczne wyjątki. Bo są też kierownicy co powinni pilnować tego. U mnie pilnują i jak nie robię podczas pracy. Jestem uczciwy i jak jestem w pracy to w pracy, a potem ewentualnie coś dokończe jak nie zdąrzyłem przed pracą. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. U mnie jest tak Ze każdy serwisant/pracownik trzyma się tego że praca to praca a serwis to serwis.

arek 2015-09-16 08:59:52

wiesz co jakbyś dostawała lepszą kasę za serwisy, to też byś kombinowała aby zrobić coś podczas pracy. Bo jak nie wyrobisz się przed pracą to musisz zostać i dokończyć (tak bynajmniej jest u mnie w tesco). Tak więc nie mądrzyj się jak nie masz serwisów i nie wiesz jak to jest.

zuza 2015-09-15 18:51:23

serwisow nikt w godzinach pracy nie robu bo tez jestesmy z tego rozliczanii a chocby to wszystko dla dobra tesco tylko co niektor zal d...sciska niech pozatrudniaja na cale etaty i godnie zaplaca!!!!